Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Trump mówi, że zwolennicy „płaczą z powodu sfałszowanych wyborów”, gdy atakuje „RINO”

poprzedni prezydent Donald Trump Namalował dramatyczny portret swojej niedawnej gigantycznej publiczności, przedstawiając swoich zwolenników płaczących nad porażką w wyborach w 2020 r. i gniewnych na swoich wrogów w Partii Republikańskiej.

„Wszystko, czego chcą, to znowu nadzieja dla ich wspaniałego kraju” – napisał były prezydent na bankiecie. komunikat w poniedziałek. „Ich ramiona są wyciągnięte, płaczą nad sfałszowanymi wyborami – a RINO nie ma pojęcia, o co chodzi w tym ruchu”.

Trump miał na myśli wybory w 2020 r. – które w rzeczywistości nie były sfałszowane – i „Republikanie tylko z nazwy”, pseudonim, którego czasami używa w odniesieniu do republikanów, którzy go nie popierają.

„W rzeczywistości są one prawdopodobnie naszym największym problemem” – kontynuował prezydent jednej kadencji. „Nigdy nie uratujemy naszego kraju i nigdy nie będziemy wielcy, chyba że Republikanie będą twardzi i mądrzy!”

Pan Trump niedawno zorganizował swoje dwa pierwsze wiece od zakończenia swojej prezydentury – pierwszy w Wellington, Ohio a drugi w Sarasota, Floryda. W swoim manifeście opisał tamtejsze tłumy jako całkowicie mu oddane, „czekające całymi dniami, stojące w strugach deszczu” i nadchodzące „z bliska i z daleka”.

Jedna osoba nie przyszła Floryda Zgromadzenie było gubernatorem stanu, Ron DeSantis. Chociaż Republikanin był zagorzałym sojusznikiem Trumpa, postanowił zostać w mieście Surfside, gdzie niedawno zawalił się apartamentowiec, zabijając co najmniej 27 osób. Podobno szef sztabu DeSantis zapytał zespół Trumpa, czy przełożą spotkanie, ponieważ stan zajmie się katastrofą – chociaż biuro gubernatora temu zaprzecza.

Tak czy inaczej, pan Trump był w sobotę na Florydzie, nasycając tłum swoimi skargami – w tym ostatnio dotyczącymi prokuratorów z Nowego Jorku. akt oskarżenia Dla jego firmy dodatkowe korzyści, które nie podlegają opodatkowaniu.

– Nie zapłaciłeś podatku od samochodu ani mieszkania firmy – powiedział sarkastycznie. „Albo naucz swoje wnuki. Nawet nie wiem, czy musisz powiedzieć – czy ktoś zna odpowiedź na te rzeczy?”

READ  W oświadczeniu G20 pominięto odniesienia do rosyjskiej agresji „przeciw” Ukrainie