Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Trump jest „zły” i „krzyczy” na występ Republikanów

FPrezydent USA Donald Trump jest „zły” i „krzyczy na wszystkich” po rozczarowujących wynikach wyborów w połowie kadencji Partii Republikańskiej, według CNN, które jako źródło powołało doradcę Trumpa.

Spekulacje, że głosowanie będzie odrzuceniem prezydentury Joe Bidena przez naród amerykański i że Republikanie odzyskają kontrolę zarówno nad Izbą, jak i Senatem, nie sprawdziły się.

Kanclerz powiedziała, że ​​słabe wyniki były częściowo spowodowane „złymi kandydatami”, w tym kilkoma starannie dobranymi kandydatami na Trumpa na głównych polach bitew.

Kiedy Demokraci powstrzymują „czerwoną falę”, bitwa w Kongresie zmierza ku drutom.

Demokraci będą musieli jedynie zachować kontrolę nad dwiema z trzech pozostałych ras senackich uważanych za „ucieczki”, aby utrzymać Senat, w Georgii, Arizonie i Nevadzie.

Gruzja jest dziś rano na tyle napięta, że ​​podjęcie decyzji może wymagać drugiej tury.

Ale Republikanie mieli swój własny impuls, ponieważ gubernator Florydy Ron DeSantis został jednym z największych zwycięzców we wtorek wieczorem.

Josie Ensor z The Telegraph przebywa w Pensylwanii, a Rosina Sabor w Gruzji, przywożąc zupełnie nowe z dwóch najbardziej konkurencyjnych ras.

Śledź najnowsze aktualizacje.

READ  Wśród zabitych są strażacy, gdy dwa pojazdy zderzyły się z oddzielnymi ekipami ratunkowymi w Turcji podczas wypadków | wiadomości ze świata