Economy

True Access Capital poszukuje aplikacji do konkursu HER Business Plan

Czy Twoja firma należąca do kobiet — lub w co najmniej 51% firma należąca do kobiet z wieloma partnerami — potrzebuje finansowania, aby się rozwijać? Prawdziwy kapitał dostępu Szukam zgłoszeń jego biznesplanu Biznesplan HER (pomaganie w rozwoju przedsiębiorczości) Konkurs.

True Access Capital to instytucja finansowa rozwoju społeczności lub CDFI, która oferuje przedsiębiorcom z Delaware i południowo-wschodniej Pensylwanii wiedzę techniczną i dostęp do kapitału. Fundacja skupia się na pomocy kobietom, mniejszościom i osobom pokrzywdzonym przez tradycyjnych pożyczkodawców.

W ramach konkursu jeden zwycięzca otrzyma 10 000 USD, a dwóch wygra 5000 USD, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni na dorocznym spotkaniu True Access Capital 28 października.

Konkurs jest przeznaczony dla kobiet w wieku 18 lat i starszych, które prowadzą firmę nastawioną na zysk z licencją Delaware, która działa od co najmniej roku. Aby złożyć wniosek, musisz dopracować swój ośmiostronicowy biznesplan (zawierający roczne sprawozdania finansowe i roczne prognozy przepływów pieniężnych z założeniami) i złożyć go wraz z wnioskiem online do 17 września.

HER obejmuje opcjonalne porady dotyczące biznesplanu w True Access Capital Centrum Kobiet Biznesu.

Dowiedz się więcej i rozwijaj się

True Access Capital pojawił się niedawno w wiadomościach, gdy Delaware, adwokat społeczny i pierwsza córka Fundusz utrzymania Ashley Biden Przyznał jej 26 500 dolarów na założenie funduszu, który pomoże przedsiębiorcom z mniejszości założyć lub rozwinąć małe firmy w Wilmington.

-30-

READ  Wypędzenie Polaków z Wielkiej Brytanii. Bezdomni też wracają do kraju

About the author

Rosemary Robinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment