Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Trio gier z PS Plus Assassin’s Creed nie będzie działać na PS5

@Darude4
Jeśli podobały Ci się dwie pierwsze gry Assassin Creed, następnym krokiem jest zagranie w Kolekcję Ezio. Jest to połączona trylogia 2, Braterstwa i Wreszcie Revelation. Stamtąd możesz wypróbować Creed 3, chociaż ta gra ma wolniejszy start niż inne gry. Jeśli chcesz tego, co wielu uważa za „najlepsze” w staromodnej grze AC, powinieneś wypróbować 4 „Black Flag”, samodzielny dodatek DLC, którym jest Freedom Cry. Łotr jest trochę jak historia poboczna, ale zasadniczo wykorzystuje ten sam silnik i mechanikę, co bitwy okrętowe itp. Assassin’s Creed Liberation również pojawiło się w tym czasie, ale pamiętaj, że jest to port Vita i gra trochę bardziej jak 3 zamiast 4, co jest znacznie mniejszą skalą.

Unity była w serii próbą współpracy wieloosobowej w trybie współpracy i była pierwszą w serii, która została opracowana głównie na PS4. Miałem pewne potknięcia w rozgrywce, podczas gdy Syndicate (który wydaje się nie działać na PS5) poprawił to, co zrobiła Unity, wracając do fabuły skoncentrowanej na trybie dla jednego gracza, chociaż możesz kontrolować dwóch zabójców, co daje ci dużą elastyczność w sposobie wybrałeś podejście z gry.

Począwszy od Origin, gra ma inny punkt widzenia pod względem rozgrywki i mechaniki i jest punktem zwrotnym dla wielu fanów. Sam upuściłem tę serię, ale spróbuj, może ci się spodoba. Oddessy to kolejna gra w rankingu, która wydawała się bardzo prawdopodobna, a po niej mamy Valhallę, niekończącą się grę, która wciąż zyskuje więcej treści.

Aha, a kolekcja „Chronicles” gier Creed Assassin to arcade-y side-arcade styl Creed Assassin. Jeśli chcesz ich spróbować, polecam zacząć od Chin, a potem od Indii, ponieważ moim zdaniem Rosja jest najtrudniejsza i najgorsza.

Mam nadzieję, że to wszystko pomoże!!