Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Triangle Strategy 1.0.3 jest już dostępna, oto pełne informacje o aktualizacji

Triangle Strategy 1.0.3 jest już dostępna, oto pełne informacje o aktualizacji

Zdjęcie: Square Enix

Taktyczna strategia RPG Square Enix strategia trójkąta Wyszedł nieco ponad miesiąc temu. A jeśli jeszcze w to nie grałeś, warto go obejrzeć. Istnieje również wersja demonstracyjna do pobrania ze sklepu Switch eShop.

Dla każdego, kto już go posiada, dostępna jest nowa łatka. Został wydany na początku tego tygodnia i zaktualizował grę do wersji 1.0.3. Ta najnowsza aktualizacja rozwiązała „kilka problemów”, ale informacje o łatce nie zawierają szczegółowych informacji o tym, co dokładnie zostało naprawione.

Oto pełne informacje o łatce, dzięki uprzejmości oficjalnej strony wsparcia Nintendo. Aktualizacja wprowadzająca rozwiązała również pewne problemy, jeszcze bardziej poprawiając ogólne wrażenia z gry.

Wersja 1.0.3 (wydana 7 kwietnia 2022)

Rozwiązano kilka problemów, aby poprawić wrażenia z gry.

Wersja 1.0.2 (wydana 3 marca 2022)

Rozwiązano kilka problemów, aby poprawić wrażenia z gry.


W naszej recenzji Nintendo Life, nazwaliśmy strategię trójkąta taktycznym zwycięstwem:

„Strategia trójkątów to absolutne zwycięstwo Artdinka i Square Enix, świetne połączenie satysfakcjonujących bitew strategicznych, doskonałej narracji kampanii opartej na wyborach i pierwszorzędnego budowania świata, wszystko to składa się na jedną z najlepszych taktycznych gier RPG, w jakie grałem w bardzo długim czasie. Jest tu ogromna ilość treści, z ogromną fabułą, która zawiera wiele ścieżek, w zależności od dokonanych wyborów, i wiele odpowiednio wzruszających zakończeń, którymi można się cieszyć podczas kolejnych wizyt. od początku do końca, wielka i ambitna przygoda, z której będziesz dumny Jeden z najlepszych przykładów tego gatunku na Switchu.”

Czy pobrałeś już tę aktualizację? Czy zauważyłeś coś jeszcze? Zostaw komentarz poniżej.

READ  Wordle 306 podpowiedzi 21 kwietnia: Zmagasz się dzisiaj z Wordlem? Trzy wskazówki, które pomogą odpowiedzieć | Gry | zabawa