Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Treść Endeavour zastrzega sobie prawo do wprowadzenia serii Tańczący koń – termin

Treść Endeavour zastrzega sobie prawo do wprowadzenia serii Tańczący koń – termin

oprócz: Endeavour Content nabywa prawa do dystrybucji międzynarodowej do Sprowadź tańczące konieto nowoczesny serial zachodni prowadzony przez kobiety, w którym występuje Kate Bosworth.

Dziesięcioodcinkowy dramat, który miał swoją premierę na Sundance Film Festival w styczniu, jest w sprzedaży podczas pokazów w Los Angeles, gdzie Endeavour Content wydzierżawił kino w Soho House West Hollywood, aby przyciągnąć kupujących.

Sprowadź tańczące konie Napisany, wyreżyserowany i wyreżyserowany przez niezależnego reżysera Michaela Bolsha.Twin Falls IdahoI Northfork). Bosworth (długa droga do domu) Polak, który jest żonaty od ośmiu lat, ale w zeszłym roku rozstał się, produkuje za pośrednictwem szyldu Make Pictures Productions.

W serialu Bosworth gra pewnego siebie zabójcę z listą celów do zlikwidowania. Gdy przedziera się przez mężczyzn na swojej liście, ujawnia się prawda o tym, jak zaczęła się jej historia.

Jaspis polski (Siła natury), Lance Henriksen (Kosmici), powiedział Anderson (lodowa dziura), DJ Qualls (Mężczyzna w zamku wysokim), Thomas Francis Murphy (Mindhunter), Joseph R. Januscoli (sopranyi Mary Ann McGarrycudotwórcy) Wycieczka poza obsadę.

Kate Bosworth, Michael Polish
Kate Bosworth / Michael Polak

„To projekt pasjonujący dla Michaela Polisha, a Kate jest producentem wykonawczym” – powiedział Deadline Prentice Fraser, wiceprezes wykonawczy ds. dystrybucji telewizyjnej treści Endeavour. „Z pasją dbają o to, aby program był sprzedawany we właściwy sposób, a my wiemy, że dobrze współpracujemy z talentami”.

Fraser opisał serial jako „bardzo kinowy, podnoszący na duchu dramat, oferujący nowy i intrygujący zwrot w klasycznym zachodnim gatunku. Niesamowicie utalentowana Kate Bosworth błyszczy jako pewna siebie zabójczyni i jesteśmy pewni, że jej porywające występy, wraz z mrocznym tonem komediowym i przemyślana fabuła, utrzyma widzów w… uścisku.

Nie możemy się doczekać dostawy Sprowadź tańczące konie dla kupujących w LA Screenings i znalezienia idealnego domu zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i za granicą”.

READ  Jak Maksymilian Osiński doszedł do piłkarskiej formy

Również na liście scenariuszy Endeavour Content niedawno wypuszczony dramat Element Pictures pojawił się w BBC Three i Hulu. Rozmowy ze znajomymi Poprzednia seria, napisana przez Sally Rooney Zwykli ludzie; Wszystkie cztery pory roku zabić Ewę; Dramat nieanglojęzyczny Poszukiwacze talentów I wierni z TV4 i C więcej; dwanaścieangielski remake serii VRT Belgium / Netflix de tune dla australijskiej firmy Foxtel; oraz dramat kryminalny Tokyo Vice, zamówiony przez HBO Max w Stanach Zjednoczonych i japońskim WOWOW.

W zeszłotygodniowym raporcie dotyczącym terminów występów w Los Angeles, Fraser zauważyła, że ​​skupienie jej zespołu na sprzedaży przejętych programów innych firm było dość niezwykłe, ponieważ większość freelancerów z miasta skupi się w tym tygodniu na koprodukcji i przedsprzedaży. Endeavour Content był ważnym graczem w międzynarodowych koprodukcjach, ale teraz rozszerza się o treści zdobyte, takie jak Sprowadź tańczące konie.

Bosworth jest reprezentowany przez APA, Yorn, Levine, Barnes, Krintzman, Rubenstein, Kohner i Endlich & Gellman. Polskę reprezentują APA, Management Production Entertainment, Yorn, Levine, Barnes, Krintzman, Rubenstein, Kohner, Endlich & Gellman.