Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Trening makijażu pod okiem wizażystki

Lokalne Centrum Wiedzy i Edukacji w Perłach wspólnie z Węgorzewskim Ośrodkiem Kultury organizuje bezpłatne kursy i szkolenia dla mieszkańców gminy W gorzewo.

Lokalne Centrum Wiedzy i Edukacji w Peru zaprasza na bezpłatny kurs makijażu, który odbędzie się w Centrum Kultury we Wgorzewie 26 maja. Sesja planowana jest w dwóch grupach, pierwsza grupa rozpocznie się o godzinie 12.00, druga o godzinie 15.00.

Zainteresowane osoby będą mogły nauczyć się wykonywania makijażu dziennego pod okiem profesjonalnej wizażystki, o czym poinformują organizatorzy kursu. Zachęcamy wszystkie Panie, które chcą dobrze wyglądać nie tylko na wakacjach. A może niektóre mamy chcą odpocząć na wakacjach.

Rejestracja w Węgorzewskim Ośrodku Kultury: 874272641 oraz Biuro Szkoły Podstawowej y 874378093. Liczba miejsc ograniczona.

Od soboty 15 maja trwa kurs dla opiekunów i animatorów.
Poprzez 36 godzin wykładów i warsztatów praktycznych uczestnicy zdobędą wiedzę i umiejętności potrzebne do pracy z dziećmi na koloniach i koloniach. Program kursu obejmuje: obowiązujące przepisy, elementy psychologii rozwojowej i wychowawczej, organizację zajęć rekreacyjnych, metodykę pracy i dokumentacji, gry i zabawy zespołowe, zajęcia ruchowe oraz aspekty bezpieczeństwa życia i zdrowia rekreacyjnego uczestników.
rupia

READ  Diane Lane, Kyle Chandler, Zoey Deutch i Phoebe Dynevor w obsadzie thrillera erotycznego „Anniversary”