Trener Austin Town, Matt Hamley, jest wzruszony po dominującym występie swojej córki w mistrzostwach okręgu

BOARDMAN, Ohio (WKBN) – Członkowie drużyny Austintown 10U softball są mistrzami okręgu po pokonaniu Polski 6:3 w Ohio District 2 Little League 10U.

Po zwycięstwie menedżer Austin Town Matt Hamley rozmawiał z Chadem Kreispinskim.

Obejrzyj powyższy film, aby usłyszeć jego komentarze po meczu.

Austintown jako pierwsze wskoczyło na planszę, strzelając dwa przejazdy w pierwszej połowie, aby przeskoczyć do przodu 2-0.

Polska odbiła się w przerwie, kiedy Gia Vrona zremisowała z trójką RBI, co dało wynik 2:1.

Wynik pozostanie taki do trzeciego, kiedy Austintown doda błąd, aby uczynić go 3-1.

Polska otrzyma jedną na pół trzecią, aby zmniejszyć różnicę do 3-2.

Ale w czwartej rundzie Austintown dodało dwa kolejne przejazdy na dzikim terenie, aby prowadzić 5-2.

W piątym inningu Polska doda rundę na singlu RBI Emmy Boccieri, aby osiągnąć 6-3 Austin Town, ale to tak blisko, jak Polska może się zbliżyć.

Milla Hamley z Austintown zdobyła 15 goli w wygranym meczu.

Obie drużyny przechodzą teraz do mistrzostw stanowych w Ashtabula.

READ  Djokovic przetrwał trudną próbę, aby odnowić rywalizację z Nadalem w Italian Open