Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Trei współpracuje z Kingstone w zakresie polskiego leasingu

Trei współpracuje z Kingstone w zakresie polskiego leasingu

Niemieckie firmy Trei Real Estate i Kingstone Real Estate nawiązały współpracę w celu realizacji mieszkań na wynajem w największych polskich miastach.

Firma Kingston będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie funduszy poprzez identyfikację inwestorów i komunikację z nimi, a także ustalanie struktury inwestycyjnej oraz zarządzanie funduszem i aktywami. Trei będzie współinwestorem i deweloperem, nabywając działki budowlane, podejmując się wszelkich prac budowlanych i wraz z Kingstone koordynuje sprzedaż projektów po ich ukończeniu. Spółce przydzielono już działki w Warszawie i Poznaniu.

Współpraca pomiędzy Kingstone i Trei, która ma swoją główną siedzibę w Niemczech, utrzymując oddziały z personelem na miejscu w Polsce, generuje realną wartość dodaną dla zainteresowanych inwestorów. Zdajemy sobie sprawę z ogromnego potencjału rynku mieszkań na wynajem w Polsce, jednak dotychczas powstało zaledwie kilka projektów, w które inwestorzy mogą faktycznie się zdecydować. Naszym planem jest oferowanie projektów mieszkaniowych na wynajem Trei jako platformy pozyskiwania funduszy dla inwestorów w celu wygenerowania całkowitego wolumenu inwestycji w trzycyfrowych milionach.
Philip Schomberg, współzałożyciel i partner wykonawczy firmy Kingstone

Firma Trei, znana w Polsce z inwestycji w sektorze kompleksów handlowych, realizuje już pierwsze projekty na wynajem mieszkań. Rozpoczęcie prac budowlanych przy dwóch pierwszych tego typu projektach, w Poznaniu i Warszawie, zaplanowano odpowiednio na ostatni kwartał 2023 i pierwszą połowę 2024 roku.

READ  Polski poseł krytykuje stanowisko niemieckiego ministra ws. nałożonego przez Polskę embarga na zboże - The First News