Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

TransPerfect zdobył dwie nagrody Hermes od Leisure Globalization Association (EGA).

TransPerfekcjaDzisiaj, największy na świecie dostawca rozwiązań językowych i technologicznych dla globalnego biznesu, ogłosił, że został uhonorowany jako zwycięzca i finalista nagrody Hermes Globalization Association (EGA) w wielu kategoriach.

Media TransPerfectDział TransPerfect zajmujący się rozwiązaniami do globalizacji mediów, umożliwiającymi opowiadanie historii międzynarodowej publiczności, zdobył nagrody za:

  • Osiągnięcie techniczne: studio
  • Osiągnięcia życiowe: Jack Barrow, dziekan dubbingu w firmie TransPerfect

TransPerfect Media otrzymało także nominacje w następujących kategoriach:

  • Najlepsze miksowanie dźwięku dla funkcji: Wszystko, wszędzie, wszystko na raz; Francuski; Fabryka oryginałów (TransPerfect)
  • Najlepszy ogólny dubbing dla funkcji: Wszystko, wszędzie, wszystko na raz; Francuski; Fabryka oryginałów (TransPerfect)
  • Najlepszy ogólny dubbing do animacji: Jednoczęściowy czerwony filmfrancuski, animacja Toei (TransPerfect)
  • Najlepsza wydajność głosowa dla funkcji: Jan Aleksandrowicz-Krasko, Kraina snupolski, Netflix (Heventy od TransPerfect)
  • Najlepszy ogólny dubbing w serialu: NieskończonośćFrancuski, Canal+ (Heventy by TransPerfect)

O nagrodach EGA decyduje duży panel sędziów branżowych, którzy koncentrują się na wszystkich elementach rozwoju w dziedzinie mediów i rozrywki. Setki firm zostało ocenionych pod kątem wielu kryteriów, a finaliści TransPerfect zostali uhonorowani wraz z nominowanymi przez DreamWorks Animations, Amazon Studios i inne prestiżowe studia. Pełną listę nominowanych można zobaczyć Tutaj.

TransPerfect Media zapewnia usługi i technologie tworzenia napisów, napisów, napisów, dubbingu, lektora i postprodukcji. Organizacje wykorzystują tę technologię, aby skrócić czas wprowadzania produktów na rynek dzięki specjalistycznym przepływom pracy i współpracować globalnie z talentami, inżynierami i interesariuszami.

Phil Shawe, prezes i dyrektor generalny TransPerfect, powiedział: „Jesteśmy zaszczyceni, że otrzymaliśmy tak wiele nagród i nominacji od EGA Hermes Awards. To satysfakcjonujące, że talent i poświęcenie zespołu TransPerfect zostały docenione nie tylko przez klientów, ale także przez ich rówieśnicy.”

O TransPerfect Media

Media TransPerfect Oferuje wiele rozwiązań globalizacji mediów dla międzynarodowego opowiadania historii. Jej hybrydowy model lokalizacji wykorzystuje opartą na chmurze platformę technologiczną Collaborative Recording Management System oraz globalną sieć centrów produkcyjnych, studiów nagraniowych i mikserów. TransPerfect Media zapewnia unikalne rozwiązania medialne wspierane przez najnowocześniejszą technologię, oferując wysokiej jakości tłumaczenia, napisy, napisy, komentarze, dubbing, usługi lektorskie oraz dostęp do wielu najbardziej rozpoznawalnych światowych marek, zapewniając jednocześnie renowację filmów (klasyków ), digitalizacji i dystrybucji treści dla różnych potrzeb w zakresie treści. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź: www.transperfect.com/medianext.

READ  365 Days 2 nie pojawi się na Netflix w styczniu 2022 r.

O TransPerfect

TransPerfekcja Jest największym na świecie dostawcą język I Rozwiązania techniczne dla globalnego biznesu. Z biur w ponad 100 miastach na sześciu kontynentach TransPerfect oferuje klientom na całym świecie pełen zakres usług w ponad 200 językach. Ponad 6000 globalnych organizacji korzysta z TransPerfect globallink® Technologia upraszczająca wielojęzyczne zarządzanie treścią. Dzięki niezrównanemu zaangażowaniu w jakość i obsługę klienta, TransPerfect jest w pełni operacyjny ISO 9001 I ISO 17100 Certyfikowany. Siedziba TransPerfect znajduje się w Nowym Jorku, a siedziby regionalne w Londynie i Hong Kongu. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową pod adresem www.transperfect.com.