Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Transmisja na żywo w Polsce: Krakow Kings @ Warsaw Mets, 20 czerwca, 14:00 CET (14:00, 08:00 i ET)

Grafika: Igor Lazarević

Warszawa Mets (1-4) zapewni Królowie Crago (2-3) W ostatnim tygodniu gry Polska Liga Piłki Nożnej.

Sześć drużyn w fazie playoff Królowie I Spotyka się Obecnie zajmuje odpowiednio czwarte i piąte miejsce. Zwycięzca tej gry zagra czwarte miejsce w grze playoff w rundzie dzikiej karty. Obie te drużyny starają się grać ostro, aby podnieść swój status w fazie playoff.

Spotyka się Wydaje się, że opóźnienie uderzyło w ich postępy. Po sezonie witaj Mary, brakowało dwóch zmian punktów i czterech cienkich jak brzytwa strat Spotyka się Ostatecznie wygrał w zeszłym tygodniu, pokonując rywali z cross-city Warszawskie Orły 28-6. Spotyka się Przestępcze szmery jak ex Uniwersytet Teksasu (NCAA D1) Rozgrywający David Ash stał się jednym z najlepszych selekcjonerów w lidze. Były Longhorn był w stanie kupić czas przez cały sezon i prześcignąć swoich odbiorców. W tym tygodniu zrobi to przeciwko ciału Kraków Bezpieczeństwo.

Krakow Kings @ Warsaw Mets, 20 czerwca, 14:00 CET (14:00, 08:00 i ET)

Spotyka się Obronę prowadziła liniowa Chakari Blair. Starszy Dockler odegrał kluczową rolę w uzyskaniu obrony z boiska z rąk Davida Asha. Spójrz, jak Blair i Mattus Colossus są kluczowymi graczami w spowalnianiu potężnej gry biegowej Krakowa.

Królowie Crago Czwarte rozstawienie playoffów i obserwowanie, jak Alonso Brock biegnie pomyślnie. Dawny Stan Kentucky Linebacker (NCAAT2) stał się potężnym tłem do biegania Królowie. Podejście do remisu, rozmiar (230 funtów) i szybkość sprawiają, że jest to ciężar, z którym trzeba sobie poradzić, ponieważ rzadko jest upuszczany przez obrońcę. Oczekiwać Polskie Użyj mocnych gier biegowych i użyj karnetów akcji, aby rzucić wyzwanie Philipowi Moskikiski Spotyka się Bezpieczeństwo jest głębokie.

Królowie Zawierające dobrze wykonane Spotyka się Mijający atak. Ważne byłoby zatuszowanie gry Markina Muslona za obrońcą Warszawy Najlepsi odbiorcy. Spodziewaj się sekwencji bójki! Królowie Linia ochrony ciała, która wywiera presję na rozgrywającego Mets przez cztery kwarty.

READ  „Cały kraj dla starych ludzi”: Jak młodzi wyborcy pomogli zmienić wybory w Polsce

Ta gra oferuje fanom dwa różne style Królowie Przynieś do stołu potężną grę do biegania Spotyka się Szczęśliwa ofensywa szefa rozłącza drużyny przez cały sezon. Będzie to mecz dwóch na jednego z dowolną drużyną, która udowodni, że idzie do play-offów.

Zobacz grę na żywo tutaj. Krakow Kings @ Warsaw Mets, 20 czerwca, 14:00 CET (14:00, 08:00 i ET)

Lista Mets Warszawskich

Krakowska lista królów