Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Transfery nowych serwerów świata są opóźnione, żadne transfery między regionami nie są dozwolone

Amazon opóźnił funkcję transferu serwerów w New World z powodu pewnych „krawędziowych przypadków, w których transfer nie spełnia naszych kryteriów wydania”. Co więcej, powiedziała, że ​​nie będzie transferów serwerów między regionami, mimo że wcześniej powiedziała, że ​​będzie to dozwolone.

Menedżer społeczności TervzorFTW podzielił się wiadomością na Oficjalne fora Nowego Świata Powiedział, że zespół potrzebuje „trochę dodatkowego czasu, aby rozwiązać te problemy, zanim poczujemy się komfortowo, dając każdemu darmowy token na przeniesienie serwera”.

Dla tych, którzy nie są świadomi, każde konto otrzyma jeden darmowy token transferu serwera, który pozwoli im wybrać nowy serwer w wybranym regionie. Jednak „zespół będzie nadal monitorował populację świata, czas oczekiwania i oceniał potrzebę zapewnienia dodatkowej fali tokenów bezpłatnego transferu dla serwera”. Tokeny będą również dostępne do zakupu w przyszłości.

Te transfery serwerów są bardzo ważne dla niektórych graczy New World, zwłaszcza po tym, jak kolejki serwerów trwały wiele godzin po tym, jak gra szybko stała się najpopularniejszą grą Steam w 2021 roku. Aby pomóc w długim czasie oczekiwania, Amazon nie powstrzymał graczy przed tworzeniem nowych postaci w bałaganie. Ale dodali też ich więcej i poprosili graczy, aby dołączyli do mniej znanych światów.

W tym miejscu pojawił się jeden z największych problemów, ponieważ niektórzy gracze zdecydowali się na razie dołączyć do innych regionów z planem powrotu do swojego regionu po rozwiązaniu problemów. Nawet konto New World na Twitterze tak powiedziało „Tak, możesz przemieszczać się między regionami, jeśli chcesz”. Niestety, te udostępnione informacje były nieprawidłowe.

w Opublikuj FAQ dotyczące transferu serwerów, Podkreślono, że „podane oryginalne informacje były nieprawidłowe” i że „transfery są dostępne tylko w obrębie twojego regionu, każdy region jest osobną bazą danych i postać nie może zostać zresetowana do innego regionu”.

READ  Sprzedam telewizor Samsung The Frame we wszystkich rozmiarach

Aby dowiedzieć się więcej o New World, sprawdź New World Review w toku, 20 rzeczy, które chcielibyśmy wiedzieć przed rozpoczęciem gry i co robić, gdy awansujesz.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze Umieść tweeta i dalej Skurcz.