Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Tracy L Veleski 1969-2023 | Wiadomości, sport, praca

NEW MIDDLETOWN — Tracey Lynn Veleski, lat 53, zmarła spokojnie w czwartek, 16 lutego 2023 r., w Domu Hospicyjnym w Polsce, z mężem u boku, trzymając ją za rękę.

Tracy urodziła się 22 marca 1969 roku w Sharon w Pensylwanii jako najstarsze z czworga dzieci Bernadette i Thomasa Telegi.

Była dumną absolwentką Hickory High School w 1987 roku i uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie administracji biznesowej na Penn State University w 2001 roku. Tracy uzyskała również tytuł Integrative Nutrition Health Coach w Institute for Integrative Nutrition w 2021 roku.

Tracy bardzo kochała swoją rodzinę i poświęcała cały swój czas i wysiłek wychowaniu córek. Zawsze była gotowa dotrzeć do przyjaciół, rodziny i innych osób w potrzebie. Uwielbiała gotować, dekorować dom, udzielać się jako wolontariuszka na rzecz swoich dzieci, a nawet trenowała dwie mistrzowskie drużyny siatkówki dla dziewcząt z 7 i 8 klasy ze Świętej Rodziny.

Tracy była wojowniczką, która osiem lat przeżyła diagnozę raka jajnika i kilkakrotnie pokonała chorobę, aby jak najdłużej być aktywną częścią życia swoich córek.

Tracy pozostawiła męża Jerry’ego Veleskiego, którego poślubiła 30 października 1999 r .; Jej matka, Bernie (Raymond) Harry Hermitage PA. trzy córki, Chelsea (Mac) Fredrickson z Boynton Beach na Florydzie, Madeline Veleski i Natalie Veleski z New Middletown; siostra Lisa (Mark) Bell z Neapolu na Florydzie; dwóch braci, Mike (Melody) Telega z Culver City w Kalifornii i Joe (Meagan) Telega z Sharon w Pensylwanii; i jej teściowa Joan Velesci z Canfield.

Jej ojciec, Thomas Telega, poprzedził ją śmiercią. i teść Jerry R. Veleski.

W późniejszym czasie zostanie odprawiona specjalna msza żałobna. Rodzina prosi wszystkich o zachowanie żywej pamięci o Tracy poprzez celebrowanie każdego dnia z rodziną i przyjaciółmi.

Po tym, jak u jej najstarszej córki zdiagnozowano raka w dzieciństwie, Tracy z pasją pomagała chorym dzieciom. Jej środkowa córka jest również związana z Chi Omega Club na Uniwersytecie w Cincinnati, a jej partnerem w organizacji charytatywnej jest Fundacja Make-A-Wish.

READ  Wiadomości o Mosconi Cup: Jason Shaw „nie może się doczekać”, aby wstrząsnąć amerykańskimi fanami, gdy Europa potwierdza wybór dzikiej karty

Tak więc zamiast kwiatów można przekazać darowizny rzeczowe ku pamięci Tracy na rzecz Fundacji Make-a-Wish (https://tinyurl.com/5ea2crwc).

Profesjonalną organizacją zajęła się firma Higgins-Reardon Funeral Homes, Poland Chapel.

(specjalne zawiadomienie)