Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Toyota GT 86 rozbiła się po przejechaniu przez mercedesa w Polsce

Toyota GT 86 rozbiła się po przejechaniu przez mercedesa w Polsce

Wygląda na to, że kierowca mercedesa B200 na brytyjskich tablicach rejestracyjnych jakimś cudem nie zauważył sportowego samochodu jadącego bezpośrednio przed nim.

7 godzin temu

Nikt nie lubi stać w korkach, ale właściciel charakterystycznej Toyoty GT 86 w Polsce miał ostatnio gorsze doświadczenia niż większość. Ich sportowe coupe miały nie tylko tył; Wjechała mercedesem klasy B do szczególnie dziwacznego wypadku.

Do kolizji doszło na początku tego miesiąca, kiedy GT 86 stało zaparkowane po prawej stronie dwupasmowej drogi. Początkowo wszystko wydawało się normalne, dopóki czarny mercedes-benz B200 nie zaczął zbliżać się do Toyoty od tyłu, nie wykazując oznak hamowania. Tylna kamera GT 86 uchwyciła uderzenie B200 w tył samochodu sportowego, początkowo dotykającego tylnego panelu, a następnie przejeżdżającego przez dach Toyoty.

Zobacz: Polski kierowca Lamborghini Huracan uderza w ścianę wstydu

Przewiń, aby kontynuować

Natychmiast po zderzeniu można było zobaczyć, jak Mercedes zatrzymał się na dachu 86 GT, a jedno z przednich kół pozostało na przednim panelu Toyoty. Zdjęcia wykonane po zderzeniu pokazują, że mercedes był pojazdem z kierownicą po prawej stronie, sprowadzonym z Wielkiej Brytanii i pokazują, że Toyota doznała rozległych uszkodzeń.

W rzeczywistości uderzenie rozbiło szybę po stronie pasażera, wyrwało lusterko boczne i spowodowało rozległe uszkodzenia drzwi i panelu bocznego. Obecność kół z rynku wtórnego w GT 86 sugeruje, że był on również własnością prawdziwych entuzjastów, przez co kolizja była wyjątkowo niefortunna.

Dokładna przyczyna wypadku nie jest znana, ale wydaje się prawdopodobne, że kierowca B200 był rozproszony lub błędnie założył, że Toyota ruszy do przodu zgodnie z ruchem pojazdów. Niezależnie od przyczyny, lokalny warsztat blacharski i mechanik sprawdzili Toyotę i zasugerowali, że można ją uznać za szkodę całkowitą, biorąc pod uwagę uszkodzenia tylnego panelu i słupka A.

READ  #1 Świątek wygrywa z Gauffem w prostych setach, awansując do półfinału

Stop Shamowi / YouTube