Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Towarzysz życia: Peebles, najstarszy pies świata, umiera w wieku 22 lat |  pies

Towarzysz życia: Peebles, najstarszy pies świata, umiera w wieku 22 lat | pies

Pebbles, największy pies na świecie, zmarł.

22-letni foksterier z Karoliny Południowej zmarł w poniedziałek z przyczyn naturalnych, Właściciele psów powiedzieli przez Instagram.

„Była jedyną towarzyszką życia i to był dla nas zaszczyt mieć błogosławieństwo bycia zarówno zwierzakiem domowym, jak i członkiem jej rodziny” – czytamy w oświadczeniu.

Rodzina powiedziała, że ​​Pebbles zmarła pięć miesięcy przed jej 23. urodzinami.

Certyfikat Księgi Rekordów Guinnessa. Zdjęcie: Rekordy Guinnessa

Pebbles został ukoronowany najstarszym psem na świecie przez Guinness World Records w maju, po tym, jak właściciele Bobby i Julie Gregory zdali sobie sprawę, że ich zwierzak jest starszy od poprzedniego najstarszego psa oficjalnego, 21-letniego Chihuahua o imieniu Toby Keith.

„Bobby siedział na kanapie, a przyjaciele i rodzina zaczęli wysyłać SMS-y i dzwonić o historii, którą widzieli o 21-letnim psie, który posiadał rekord” – powiedziała Julie Gregory. Księga rekordów Guinnessa i wtedy.

Kiedy zobaczyłem historię TobyKeitha we wszystkich wiadomościach, złożyłem wniosek o „zapisanie się”.

Pebbles urodził się 28 marca 2000 roku i został adoptowany przez Grzegorza w tym samym roku. Para szukała psa dużej rasy, ale Julie Gregory powiedziała: „Tak bardzo skakała i szczekała na Bobby’ego, że nie miał innego wyboru, jak tylko ją podnieść i sprawdzić, co się dzieje. spotkał.”

Gregorys powiedział, że Peebles lubił słuchać muzyki country i wolał Conway Tweety i Dwight Yokham. Rodzina powiedziała, że ​​kasza również lubiła próbować nowych potraw i być rozpieszczana.

Ona i jej partner Rocky, który zmarł w 2016 roku, urodziła 32 szczenięta.

Na jej ostatnie urodziny rodzina podarowała Pebbles kąpiel z bąbelkami i talerz żeberek.

„Nie było nikogo, kto kiedykolwiek spotkał Peeblesa lub ją kochał. Będziemy za nią bardzo tęsknić” – powiedziała rodzina.