Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Tottenham wyrywa remis z paszczy porażki i zwycięstwa

Harmonogram Mistrzostw Świata 2022 jest zamknięty i jest na co czekać przed turniejem w Katarze w listopadzie do grudnia.

[ MORE: How to watch Premier League in USA ]

Od USMNT zmierzającego się z Anglią dzień po Święcie Dziękczynienia po Meksyk i Argentynę w fazie grupowej, Hiszpanię zmierzącą się z Niemcami i Belgię z Kanadą, w rundzie otwarcia jest mnóstwo ekscytujących meczów.

[ MORE: USMNT react to draw ]

Potem czeka nas runda 16, ćwierćfinały, półfinały i finał.

Poniżej znajduje się pełny harmonogram, szczegółowe informacje o tym, jak oglądać mecze i wszystko, czego potrzebujesz..

[ MORE: World Cup odds ]


Harmonogram Mistrzostw Świata 2022, czas rozpoczęcia, daty, jak oglądać na żywo

Kiedy: Od 20 listopada 2022 do 18 grudnia 2022
Rozpoczynają się mecze fazy grupowej: 5 rano, 8 rano, 11 rano, 14:00 (cały czas wschodni)
Strona: Katar
Angielski kanał telewizyjny: Lis
Kanał telewizyjny w języku hiszpańskim: Telemundo, Universo, paw


Harmonogram grupy A (wszystkie godziny rozpoczęcia czasu wschodniego)

20 listopada: Katar – Ekwador – Stadion Al Bayt, Al Khor – 12:00
21 listopada: Senegal – Holandia – Stadion Al Thumama, Al Khor – 5:00 rano
25 listopada: Katar – Senegal – Stadion Al Thumama, Al Khor – 8 rano
25 listopada: Holandia vs Ekwador – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 11:00
29 listopada: Holandia – Katar – Stadion Al Bayt, Al Khor – 10:00
29 listopada: Ekwador – Senegal – Międzynarodowy Stadion Khalifa, Al Rayyan – 10:00

Tabela grupy B

21 listopada: Anglia – Iran – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 8 rano
21 listopada: USA – Walia – Ahmed Bin Ali Stadium, Al Rayyan – 14:00
25 listopada: Anglia – USA – Stadion Al Bayt, Al Khor – 14:00
25 listopada: Walia – Iran – Ahmed Bin Ali Stadium, Al Rayyan – 5:00 rano
29 listopada: Walia – Anglia – Stadion im. Ahmeda Bin Ali, Al Rayyan, godz. 14.00
29 listopada: Iran – Ameryka – Al Thumama Stadium, Al Khor – 14:00

READ  Silne wiatry w Pekinie sprawiają, że sportowcy Zimowych Igrzysk Olimpijskich mają zamarznięty zarost – NBC10 Filadelfia

Stół grupy C

22 listopada: Argentyna v Arabia Saudyjska – kultowy stadion Lusail, Lusail – 5 rano
22 listopada: Meksyk – Polska – miejsce 974, Doha – 11:00
26 listopada: Argentyna – Meksyk – kultowy stadion Lusail, Lusail – 14:00
26 listopada: Polska – Arabia Saudyjska – Education City Stadium, Al Rayyan – 8 rano
30 listopada: Polska vs Argentyna – Stadion 974, Doha – 14:00
30 listopada: Arabia Saudyjska – Meksyk – kultowy stadion Lusail, Lusail – 14.00

Tabela grupy D

22 listopada: Francja vs Australia – Stadion Al Janoub, Al Wakrah – 14:00
22 listopada: Dania – Tunezja – Education City Stadium, Rayyan – 8 rano
26 listopada: Francja – Dania – Stadion 974, Doha – 11:00
26 listopada: Tunezja vs Australia – Al Janoub Stadium, Al Wakrah – 5 rano
30 listopada: Tunezja – Francja – Edukacyjny Stadion Miejski w Rayyan – 10:00
30 listopada: Australia – Dania – Stadion Południowy, Al Wakrah – 10:00

Tabela grupowa E

23 listopada: Hiszpania – Kostaryka – Stadion Al Thumama, Al Khor – 11:00
23 listopada: Niemcy – Japonia – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 8 rano
27 listopada: Hiszpania – Niemcy – Stadion Al Bayt, Al Khor – 14:00
27 listopada: Japonia vs Kostaryka – Ahmed Bin Ali Stadium, Al Rayyan – 5:00 rano
1 grudnia: Japonia – Hiszpania – Międzynarodowy Stadion Khalifa, Al Rayyan – 14:00
1 grudnia: Kostaryka – Niemcy – Stadion Al Bayt, Al Khor – 14:00

Tabela grup F.

23 listopada: Belgia – Kanada – Stadion Ahmeda Bin Ali, Al Rayyan, godz. 14.00
23 listopada: Maroko – Chorwacja – Stadion Al Bayt, Al Khor – 5:00 rano
27 listopada: Belgia – Maroko – Stadion Al Thumama, Al Khor – 8 rano
27 listopada: Chorwacja – Kanada – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 11:00
1 grudnia: Chorwacja – Belgia – Stadion Ahmeda Bin Ali, Al Rayyan – 10:00
1 grudnia: Kanada – Maroko – Stadion Al Thumama, Al Khor – 10:00

READ  Hurkacz prowadzi Polskę do półfinału Pucharu ATP ze zwycięstwem Schwartzmana | Sporty

G. tabela grupowa

24 listopada: Brazylia vs Serbia – kultowy stadion Lusail, Lusail – 14:00
24 listopada: Szwajcaria vs Kamerun – Al Janoub Stadium, Al Wakrah – 5 rano
28 listopada: Brazylia – Szwajcaria – Stadion 974, Doha – 11.00
28 listopada: Kamerun vs Serbia – Stadion Al Janoub, Al Wakrah – 5 rano
2 grudnia: Kamerun vs Brazylia – kultowy stadion Lusail, Lusail – 14:00
2 grudnia: Serbia – Szwajcaria – Stadion 974, Doha – 14:00

H. tabela grupowa

24 listopada: Portugalia – Ghana – miejsce 974, Doha – 11:00
24 listopada: Urugwaj – Korea Południowa – Education City Stadium, Al Rayyan – 8 rano
28 listopada: Portugalia – Urugwaj – kultowy stadion Lusail, Lusail – 14:00
28 listopada: Korea Południowa – Ghana – Education City Stadium, Al Rayyan – 8 rano
2 grudnia: Korea Południowa i Portugalia – Education City Stadium, Al Rayyan – 10:00
2 grudnia: Ghana – Urugwaj – Stadion Al Janoub, Al Wakrah – 10:00


Harmonogram rundy 16

Mecz 49 – grudzień, 3: Zwycięzca grupy A kontra wicemistrz grupy B – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 10:00.

Mecz 50 – grudzień, 3: zwycięzca w grupie C vs wicemistrz w grupie D – Ahmed Bin Ali Stadium, Al Rayyan – 14:00

Mecz 52 – grudzień, 4: Zwycięzca grupy D kontra wicemistrz grupy C – Al Thumama Stadium, Doha – 10:00.

Mecz 51 – 4 grudnia: Zwycięzcy grupy B kontra wicemistrzowie grupy A – Stadion Al Bayt, Al Khor – 14:00

Mecz 53 – 5 grudnia: Zwycięzca grupy E kontra wicemistrz grupy F – Al Janoub Stadium, Al Wakrah – 10:00.

Mecz 54 – 5 grudnia: zwycięzcy grupy G kontra zdobywcy drugiego miejsca w grupie H – 974 Stadium, Doha – 14:00

READ  Fisher MU lekkoatletyka bije rekord szkoły na Razorback Invitational | Mizzou Sports

Mecz 55 – 6 grudnia: zwycięzcy grupy F kontra zdobywcy drugiego miejsca w grupie E – Education City Stadium, Al Rayyan – 10:00.

Mecz 56 – 6 grudnia: zwycięzcy grupy H kontra wicemistrzowie grupy G – Iconic Lusail Stadium, Lusail – 14:00


Stół ćwierćfinałowy

Mecz 58 – 9 grudnia: Zwycięzcy meczu 53 kontra zwycięzcy meczu 54 – Al Rayyan Education City Stadium – 10:00

Mecz 57 – 9 grudnia: Zwycięzcy meczu 49 kontra zwycięzcy meczu 50 – Iconic Lusail Stadium, Lusail – 10:00

Mecz 60 – 10 grudnia: Zwycięzcy meczu 55 kontra zwycięzcy Mecz 56 – Al Thumama Stadium w Doha – 10:00

Mecz 59 – 10 grudnia: Zwycięzcy meczu 51 kontra zwycięzcy meczu 52 – Stadion Al Bayt, Al Khor – 14:00


Harmonogram półfinałowy

Mecz 61 – 13 grudnia: Zwycięzcy meczu 57 kontra zwycięzcy meczu 58 – Iconic Lusail Stadium, Lusail – 14:00

Mecz 62 – 14 grudnia: Zwycięzcy – mecz 59 kontra zwycięzcy – mecz 60 – Stadion Al Bayt, Al Khor – 14:00


Określ trzecie miejsce

Mecz 63 – 17 grudnia: Losers Match 61 vs Losers Match 62 – Khalifa International Stadium, Al Rayyan, godz.


ostateczny

Mecz #64 – 18 grudnia: Zwycięzcy meczu 61 kontra zwycięzcy meczu 62 – Iconic Lusail Stadium, Lusail – 10:00.