Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Top 5 filmów na Zee 5

W tę niedzielę przedstawiamy 5 najlepszych filmów zee5 do przesyłania strumieniowego. Więc chwyć wiadro popcornu i ciesz się.

1. Taisz – Jest to indyjski dramat z 2020 roku w reżyserii Bejoy Nambiar. W filmie występuje obsada, w tym Pulkit Samrat, Kriti Kharbanda, Jim Sarbh, Harshvardhan Rane i Sanjeeda Sheikh w kluczowych rolach. Taish opowiada historię dwóch przyjaciół, których życie przybiera mroczny obrót po brutalnym incydencie na weselu. Przedstawiając tematy zemsty, zdrady i odkupienia, film znany jest z wciągającej narracji i mocnych kreacji aktorskich. Taish został wydany jako film, a także jako sześcioodcinkowy serial internetowy na Zee5, zapewniając widzom elastyczność w wyborze preferowanego formatu oglądania.

2. Zobaczyła Bakiego Haia Ten thriller akcji z 2021 roku, w którym występują Rahul Dev, Pauli Dam, Deepanita Sharma i Anoop Soni, jest oparty na sztuce Balegong z 1990. Film opowiada o morderstwie, które ma miejsce w ciemną i burzową noc, oraz późniejszym śledztwie mającym na celu odkrycie zagadki.

3. Urodziny Shinto Ka –

Ten wzruszający film, wyreżyserowany przez Sathyanshu i Devanshu Singh, opowiada historię rodziny mieszkającej w Iraku, która próbuje świętować szóste urodziny syna w czasie wojny i chaosu. W rolach głównych występują Vinay Pathak, Tilottama Shomey i Seema Pahwa.

4 – Kagi – Ten biograficzny dramat z Pankajem Tripathi w roli głównej jest oparty na życiu mężczyzny o imieniu Lal Bihari, który przez 19 lat toczył batalię prawną o udowodnienie, że żyje, mimo że na papierze uznano go za zmarłego.

5. Lakier do paznokci Ten dramat sądowy, w którym główne role grają Arjun Rampal, Manav Kaul i Anand Tiwari, jest oparty na prawdziwej historii. Obraca się wokół głośnej sprawy emerytowanego oficera armii, który jest oskarżony o zabicie dwojga dzieci imigrantów.

Zatrudnienie: angielski pisarz polityczny. E-mail: [email protected] (należy przesłać formularz eseju)

READ  Shine Lunch Jewel Belle Isle Heritage