Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Top 10 Weeks 28 marca: Sezon 2 „Bridgerton” wchodzi na najpopularniejszą listę, „The Adam Project” skacze na 4 miejsce →

Top 10 Weeks 28 marca: Sezon 2 „Bridgerton” wchodzi na najpopularniejszą listę, „The Adam Project” skacze na 4 miejsce →

sezon 2 z Bridgeton znów zwyciężyło. Serial obejrzał 115,75 miliona godzin na angielskich listach przebojów i pojawił się w pierwszej dziesiątce w 91 krajach, co czyni go najchętniej oglądanym tytułem trzeci tydzień z rzędu. Sezon znalazł się również na trzecim miejscu na liście najpopularniejszych z 560,50 milionami obejrzanych godzin. Shondaland zajmuje teraz trzy miejsca na liście najbardziej znanych z Bridgeton (sezony 1 i 2) oraz Kreacja Anny. Pierwszy sezon nadal przyciągał widzów 35,76 milionami godzin oglądania. Ostrzeżenie: wyjdź za mąż lub śmiało Zabrał widzów w emocjonalny wir miłości, zajmując drugie miejsce z 43,71 milionami obejrzanych godzin. Seria pochodzi od twórców miłość jest ślepa, Zajęła również miejsce w pierwszej dziesiątce w 53 krajach. Ulubiony sezon 5 fanów Najlepsze Saula na żądanie Wszedł do pierwszej dziesiątki na 6 miejscu z 15,17 milionami godzin oglądania. przybysz Super bobsleje Zadebiutował na liście pod numerem ósmym z 13,77 milionami obejrzanych godzin. Ta urocza i sympatyczna seria znalazła się w pierwszej dziesiątce w 24 krajach.

Cztery tygodnie później Projekt Adama Zajęła drugie miejsce z 10,9 milionami obejrzanych godzin na liście filmów angielskich. Film All Viewers zajął czwarte miejsce na liście najczęściej oglądanych z 233,15 milionami godzin oglądania. Przejmował prowadzenie pomiędzy *. Historia miłosna z udziałem Joey’a Kinga była oglądana przez 26,77 miliona godzin. W drugim tygodniu Judd Apatow bańka Przechwycił 9,95 miliona godzin oglądania i znalazł się w pierwszej dziesiątce w 46 krajach. Widzowie rozpoczęli historyczną misję niczym film dokumentalny z powrotem w kosmos Zadebiutował z 4,55 milionami godzin oglądania.

Jeśli chodzi o filmy nieanglojęzyczne, polski film akcji Furiosa Wkradł się do umysłów widzów i wyciągnął 23,96 miliona godzin oglądania. koreańskie podniecenie, Yaksha: bezwzględne operacje 12,54 miliona obejrzanych godzin. Komedia indyjsko-indyjska Dasvi 5,69 miliona obejrzanych godzin.

Klasa wraca do sesji w sezonie 5elita Wrócił z 51,38 milionami godzin oglądania na nieanglojęzycznej liście telewizyjnej. Wyczekiwana seria znalazła się w pierwszej dziesiątce w 70 krajach. Trzeci sezon serialu nadal zajmował ósme miejsce na liście najpopularniejszych z 275,30 godzinami oglądania.

READ  Czy Real Steel 2 nadal będzie się działo, a Hugh Jackman powróci na ring robotów?

Aby pobrać 10 najlepszych zasobów, odwiedź Top10.netflix.com.

*Dostępne w wybranych krajach

Nie wyrażam opinii

Netflix Inc. Udostępnij tę treść na 12 kwietnia 2022 Ponosi wyłączną odpowiedzialność za zawarte w nich informacje. Rozprowadzane przez publicznynieedytowane i niezmodyfikowane, datowane 12 kwietnia 2022, 19:11:10 UTC.