Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Top 10: muzyka, filmy, seriale, wydarzenia

Czego słuchasz, co oglądasz w serwisach streamingowych, do czego chodzisz do kina i jakich wydarzeń nie można przegapić? Sprawdź naszą listę nowości na nadchodzący miesiąc.

Rzeczy się wydarzą w październiku. Od albumów najsłynniejszych artystów, przez nowe seriale i głośne pokazy filmowe, po imprezę, na którą musisz być. Oto 10 najlepszych na październik.

Muzyka – październik 2021

1 października – zmarł – Młody Machak

Mata – „Młody Matchak” – okładka albumu

Miesiąc zaczynamy od jednego z najbardziej oczekiwanych wpisów z naszego polskiego podwórka. Drugi album studyjny ukaże się 1 października matymłoda matkaNS. Album zdobył już podwójną platynę w przedsprzedaży, a single z niego pobiły nowe rekordy odtwarzania. Więcej szczegółów na temat albumu można znaleźć tutaj.

15 października – Coldplay – muzyka terenowa

zła gra - "muzyka balowa"okładka, okładka
Coldplay – „Music of the Fields”, OKadka Albumu

zła gra Wraca z nowym albumem. Prawie dwa lata po premierze Życie codzienne, Brytyjska formacja ogłosiła premierę swojego dziewiątego pełnego albumu – muzyka terenowa. Album promują single: najwyższy autorytetI koloratura I na całym świecie, Nagrany z najpopularniejszą K-popową grupą chłopięcą BTS.

Zobacz także: Billie Eilish i Finneas śpiewali z Coldplay na Global Citizen Live

29 października — Ed Sheeran — =

W październiku doczekamy się również nowego albumu Eda Sheerana. = Jest to czwarta odsłona serii Code Albums. Premiera zaplanowana jest na 29 października. Jak czytamy w komunikacie prasowym, Album jest następcą ÷ (Podziel), próby oceny własnego życia i ludzi, którzy je wypełniają. Na albumie Ed zastanawia się nad różnymi etapami miłości („The Joker And The Queen”, „First Times”, „2step”), odnosi się do utraty ukochanej osoby („Visiting Hours”) i wytrwałości („Can 't Stop the Rain”). ballady dla Eda na najwyższym poziomie, mocne momenty produkcji i pierwsze wakacje w jej katalogu – „Bad Habits”.

READ  Przyjemny pasek do paznokci z wyskakującego okienka Harry Styles traktuje fanów

Seria – październik 2021

22 października Najechać + Apple TV

W październiku użytkownicy platformy + Apple TV Będziecie mogli zobaczyć nowe produkty twórców Mars i martwa bola. Proces produkcji rozgrywa się na różnych kontynentach i pokaże inwazję kosmitów z perspektywy mieszkańców różnych części Ziemi. Pojedziemy do centrum kontroli ruchu lotniczego, na Bliski Wschód i obszary dotknięte konfliktem, do małego amerykańskiego miasteczka lub miast na Wyspach Brytyjskich oraz do japońskiego miasta. Byli w obsadzie Szamir Andersonn (posiniaczony, przebudzony), Farhani (Fragment, Patterson, Ciało kłamstw), Sam Neal (Jurassic World: Dominion, Peaky Blinders), Firas Nassar (Chaos) I Shiuli Kutsuna (Deadpool 2, na zewnątrz). Obejrzyj świetny zwiastun serialu.

22 października PL. BiurkoKanał +

Polska wersja kultowej serii biurko pojawi się po raz pierwszy kanał +. Jej praca odbywa się w Sidels, na terenie firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej „Kruplishanka”. Byli w obsadzie Peter Pollack, Vanessa Alexander, Adam Warnovich, Cornelia Strzelica, Mikwaj Machak i Melina Lisica.

Filmy – październik 2021

1 października Nie czas umierać

Po 1,5 roku obsesji najnowszy film o nim James Bond Nie czas umierać, który – który Daniel Craig Swoją przygodę z tą rolą zakończy. ten sam dzień HBO GO Pojawi się dokument Bądź jak James Bond, podsumowuje 15-letnią przygodę aktora z Agentem 007.

8 października przyjęcie weselne

Wojciech Smarzowski z powrotem z ślub. To nie będzie sequel ani remake, ale zupełnie nowa historia. Jak czytamy w opisie fabuły, wydarzenia mają miejsce w 2021 roku. Panna młoda jest w zaawansowanej ciąży na ślubnym kobiercu i ma wątpliwości, czy postępuje właściwie. W zamian jej ojciec boryka się z wieloma problemami, ponieważ waży się interes jego życia.

Ślub Anno Domini w 2021 roku. Grupa energicznych gości szaleje na parkiecie w rytmie disco polo, a druhny zaciekle rywalizują ze sobą w konkursach, z których jedna nagrywa wideo witające młodą parę. Wesele jak wiele, ale pod pozorem radości, kryje się o nas gorzka prawda. Panna młoda w zaawansowanej ciąży (Michalina Schapak), zdeterminowana do emigracji, z coraz większym niepokojem przygląda się zachowaniu męża. Jej ojciec, miejscowy biznesmen Rysiek (Robert Więckiewicz), też ma dziś więcej zmartwień niż tylko zamieszanie związane ze ślubem córki. Zainteresowanie życiem wisi na włosku, a w tle jest nie tylko dużo pieniędzy, ale także szczęście bliskich. Sytuację pogarszają także zaproszeni na przyjęcie goście, a za tym wszystkim idzie głowa rodziny Anthony Wilk (Rizard Runchowski), który wspomina dramatyczne wydarzenia sprzed lat, kiedy poznał swoją miłość. życie ponownie. Z każdą minutą uczucia narastają, a najgłębsze uczucia odradzają się, a burzliwe historie miłosne starych i nowych kochanków przenikają się nawzajem. Stopniowo zaciera się granica między tym, czym kiedyś było, a tym, co jest teraz. Ujawniają się sekrety przeszłości, zygzakiem w nieuniknionym wirze zła. Niewiele osób widzi więcej niż „swoje” fakty. A jeśli tak się stanie, to często jest ukrywane – z obawy przed konsekwencjami i narażeniem. Dawn odnajdzie bohaterów w innym stanie, stanie emocjonalnym i innym zestawie doświadczeń. Jedno jest pewne – każdy sam będzie musiał sobie poradzić z tym ślubnym kacem.

22 października Długi

Ponadto, po wielu zamieszaniach związanych z epidemią, w premierze filmu zostanie pokazana nowa wersja moje długi W reżyserii Denis Wilnovia. To jest nowa edycja Frank Herbert. Akcja toczy się w bardzo odległej przyszłości na pustynnej planecie Arrakis, zwanej również wydmami, która jest jedynym miejscem, z którego pochodzi mieszanka kolorów – cennego materiału, który nie tylko przedłuża życie, ale także umożliwia podróże międzygwiezdne i badania w przyszłość. Została powierzona szlacheckiej rodzinie Atrydów. Książę Leto Atredia, Lady Jessica i ich syn Paul przybyli do Arrakis. Jednak zła rodzina Harkonnenów nie zamierza tak łatwo porzucić planety swoim wrogom. Z ekipą filmową m.in. Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Oscar Isaac, Zendaya Jeśli Jason Mamwa.

READ  Kapitanowie Buffalo proszą słynnego hollywoodzkiego aktora o przeniesienie filmu

22 października Francuska wysyłka

Francuski list z Liberty, wieczorne słońce w Kansas – To polski tytuł ostatniej pracy Wessa Anderson. Film przedstawia zbiór opowiadań z ostatniego numeru amerykańskiego magazynu wydawanego w fikcyjnym francuskim mieście w XX wieku. Na ekranie zobaczymy galaktykę gwiazd, w tym: Benicio del Toro i Adriena Brody’ego. Tildo Swinton, Lea Seydoux, Frances McDorman i Timothy Chalamita.

Sprawdź Timothée Chalamet i Frances McDormand na klipie z filmu Wesa Andersona „The French Dispatch”

Wydarzenia – październik 2021

2 października – Matta z nową płytą na Bemowie

impreza muzyczna maty Na warszawskim Bemowie w tym roku będzie jedyna okazja, by usłyszeć na żywo materiał z najnowszej płyty rapera – Młody Machak. To najlepiej sprzedający się solowy koncert polskich raperów.

Tym razem widzowie mogą spodziewać się niezwykłej i światowej klasy produkcji, jakiej jeszcze nie widziano w polskich teatrach. Chcemy, aby ten koncert przeszedł do historii nie tylko ze względu na występ artysty, ale także ze względu na oprawę wizualną i efekty specjalne

– Ogłoszono organizatorów wydarzeń

Nadal możesz zdobyć bilety na to wydarzenie z puli bonusowej uruchomionej na początku tego tygodnia.

Bim Matt