Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Tokyo Game Show 2022 – Galeria zdjęć

Tokyo Game Show 2022 – Galeria zdjęć

Tokyo Game Show odbyło się po raz pierwszy od trzech lat, w dniach 15-18 września. Z Sega Dla mnie CapcomA Konami Dla mnie Kwadratowy Enix, VR do Blockchain, a nawet gotowanie jednej pani w garnku. Wydarzenie miało to wszystko.

Pierwsze dwa dni były dniami roboczymi, a ostatnie dwa dni były otwarte dla publiczności. Tłumy są zawsze lżejsze w dni robocze, ale wydawało się, że jest jak zwykle: do najpopularniejszych gier wciąż były wielogodzinne kolejki, a każde stoisko było pełne profesjonalistów z branży.

Zróbmy więc fotowycieczkę po tym, co ma do zaoferowania każdy główny salon!

Hale 4-6

Największą atrakcją imprezy były hale 4-6 z najbardziej obleganymi stoiskami. W tych salach znajdują się stoiska dla Sega/przynajmniejA Kwadratowy EnixA KonamiA Bandai Namco RozrywkaOraz THQ Nordic, Steam Deck, Mega Quest i inne.

Hale 7 i 8

Hale 7 i 8 były ogromne Capcom Stoisko z mnóstwem zabawek do pokazania, duże stoisko dla tej firmy nieboi zaskakująco duża frekwencja Shueisha Zabawki. Ten ostatni ujawnił nową grę we współpracy z Gry Netease A Obietnica Nibylandii’s Busuka Demizu na wydarzeniu w czwartek. W halach tych znajduje się również strefa e-sportowa i rozczarowująca mała sekcja z gadżetami, w której dominują głównie Kwadratowy Enix A Capcom.

Hale 1-3

Głównymi atrakcjami w halach 1-3 były KOEI Tecmo Gry, szczęście i nieskończony poziom. W halach tych mieściły się również pawilony do gier z innych krajów, takich jak Korea, Hongkong, Hiszpania, Niemcy i Norwegia. Ponadto hale te oferują również strefę gier niezależnych, która jest wypełniona wieloma mniejszymi stoiskami z grami niezależnymi do wypróbowania.


Oto spojrzenie na tłumy z hal 7 i 8 w ostatni dzień publiczny w niedzielę.