Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Todd Howard jest jedyną osobą „upoważnioną do publicznego wypowiadania się na temat niepublikowanych szczegółów Starfield”

Todd Howard jest jedyną osobą „upoważnioną do publicznego wypowiadania się na temat niepublikowanych szczegółów Starfield”

Dyrektor projektowy Bethesda Studios, Emil Pagliarulo, ujawnił, że „po prostu nie mogą” ujawnić żadnych szczegółów na temat Starfield, podkreślając, że prezes Bethesdy, Todd Howard, jest „upoważniony do publicznego wypowiadania się na temat niepublikowanych informacji o grze”.

W wątku na Twitterze Pagliarulo przyznał, że chociaż fani „mieli wiele pytań” i byli „upokorzeni” zainteresowaniem wyczekiwanym tytułem, ani oni, ani nikt inny w zespole nie jest w stanie rozmawiać o grze – w tym o zawartości lub wydajność — ponieważ podpisali umowę o zachowaniu poufności i „nie chcą zostać wyrzuceni”.

10 bardziej ekscytujących gier, w które nie możemy się doczekać w 2023 roku – zgodnie z Twoją sugestią!
Obejrzyj na YouTube

„Wiem, że to nie jest to, co fan Starfield chciałby usłyszeć ode mnie, ale czuję, że muszę to wyjaśnić: nikt poza samym Toddem Howardem nie jest upoważniony do publicznego wypowiadania się na temat niepublikowanych informacji o grze. subreddit.

„Masz wiele pytań. Rozumiem. A mój niejasny post na temat gry nie pomaga. Jestem bardzo upokorzony twoim oczekiwaniem na Starfield. Poważnie. To mnie zadziwia. powiedz, że po prostu nie mogę odpowiedzieć na 99 procent twoich pytań”.

Pagliarullo dodał: „Nie mogę podzielić się swoimi opiniami na temat zawartości gry; nie mogę mówić o występie; nie mogę dyskutować… cóż, o większości rzeczy”. „Podpisałem umowę o zachowaniu poufności. Jestem zawodowcem. Nie chcę zostać zwolniony. Ale wasze wsparcie jest dla nas wszystkim. Wypełniacie moje serce – każdego dnia. Najlepsi. Fani. Zawsze.”

Microsoft wcześniej spodziewał się, że Starfield i Indiana Jones sprzedają 10 milionów sztuk na konsole PlayStation, zanim zdecydował, że każda z nich będzie ekskluzywną konsolą Xbox.

W dokumentach sądowych udostępnionych w ramach toczącej się sagi między Federalną Komisją Handlu USA a Microsoftem FTC stwierdziło, że Microsoft spodziewa się 10 milionów sprzedaży PlayStation zarówno Starfield, jak i Indiana Jones.

READ  Dlaczego ludzie wysyłają notatki głosowe? Pokolenie Z mówi, że głos jest bardziej osobisty niż tekst