Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„To wciąż coś, z czym flirtujemy”: aktor Kapitana Ameryki Anthony Mackie chce w przyszłości ożywić warty 299 milionów dolarów film Hugh Jackmana, na wzór serii Szybcy i wściekli Vin Diesela

„To wciąż coś, z czym flirtujemy”: aktor Kapitana Ameryki Anthony Mackie chce w przyszłości ożywić warty 299 milionów dolarów film Hugh Jackmana, na wzór serii Szybcy i wściekli Vin Diesela

Hugh Jackman Prawdziwa stal Wydany ponad dziesięć lat temu film przedstawia Anthony’ego Mackiego w roli Finna. Jednak, podobnie jak wiele innych filmów, kiedy film z 2011 roku trafił do kin, nie wywołał wielkiego entuzjazmu w kasie. Jednak w końcu podczas pandemii nastąpił gwałtowny wzrost oglądalności w serwisie Netflix.

Antoni Mackie

I tak, gdy obsada zebrała się na 10. rocznicę filmu, Anthony Mackie podzielił się swoimi przemyśleniami na ten temat Prawdziwa stal Kontynuacja, z Tygodnik Rozrywki. Co więcej, wielu fanów filmu zebrało się w mediach społecznościowych, by stanąć po stronie Mackiego i domagać się kontynuacji filmu akcji z 2011 roku.

Przeczytaj także: „Udowodnij, że się mylę, Marvel”: Daniel Radcliffe uważa, że ​​jest tylko jeden powód, dla którego może zagrać W

Anthony Mackie drażni reżysera w związku z kontynuacją

Anthony Mackie pojawił się w filmie akcji Shawna Levy’ego z 2011 roku, w którym wystąpił Hugh Jackman, którego był fanem. Prawdziwa stal projekt. Choć film po premierze kinowej nie przyciągnął widzów, Prawdziwa stal Zdobył ogromną oglądalność w serwisie Netflix, a nawet znalazł się w pierwszej dziesiątce hitów na streamerze.

Prawdziwa stal
Prawdziwa stal (2011)

Po zobaczeniu uznania dla filmu obsada zebrała się, aby omówić film Tygodnik RozrywkiHistoria ustna RIl Stal W dziesiątą rocznicę filmu. Wtedy Anthony Mackie przyznał się, że przez telefon podsłuchiwał reżysera Shawna Levy’ego w sprawie kontynuacji.

Zaproponowano mi tę rolę z pomysłem rozszerzenia tej roli na cały film i, mam nadzieję, serial, ponieważ pomyślałem: „Człowieku, możemy zrobić kontynuację. Możemy zrobić dziesiątą”. Chciałem, żeby to było jak seria Szybcy i wściekli„.

Anthony Mackie jest najbardziej znany z roli Sokoła w MCU
Mackey podzielił się swoimi przemyśleniami na temat A.J Prawdziwa stal dalszy ciąg

Omawiając swoje pragnienie kontynuacji, tak jak większość fanów, Kapitan Ameryka Nawet gwiazda Anthony Mackie przyznał się do przedstawienia własnego pomysłu. Twierdząc, że film ma wystarczający potencjał i nieskończone możliwości na kontynuację, Mackie stwierdził, jak „Zawsze wspieraj kontynuację„Mimo poniesienia porażki.

READ  Co robić w Milwaukee w ten weekend, w tym Polish Festival

Przeczytaj także: „Biła mnie, żeby zarobić na lunch”: Anthony Mackie mści się 20 lat później po tym, jak w dzieciństwie był prześladowany przez byłą żonę

Anthony Mackie ma nieograniczone możliwości Prawdziwa stal dalszy ciąg

Podczas rozmowy z Tygodnik Rozrywkigwiazda MCU stwierdziła, jak chce, żeby było to postrzegane Prawdziwa stal Filmowy wszechświat kwitnie podobnie jak Vin Diesel szybki i wściekły Franczyza komercyjna. Pomimo niefortunnego losu filmu akcji z 2011 roku, dla którego nie powstała jeszcze kontynuacja, Mackie powiedział: „Myślę, że możliwości są nieograniczone„.

Antoni Mackie
Antoni Mackie w Prawdziwa stal

Zawsze myślałem o udaniu się do podziemi i zobaczenia, jaka jest rzeczywistość. Podziemny ring bokserski jest zupełnie inny niż ta ostatnia walka [the finale League match in the movie] Z całym blichtrem, przepychem i połyskiem. Czuję, że mógłbyś zagrać w Mad Maxie i Real Steel, a ja mógłbym być Tiną Turner„.

Po zobaczeniu pragnienia aktora dotyczącego kontynuacji, reżyser Shawn Levy wyjaśnił dlaczego Prawdziwa stal Kontynuacja nigdy nie powstała. „Kończąc film, mieliśmy kilka ważnych pomysłów, ale żaden z nich nie wydawał się wystarczająco kompletny ani wyjątkowyLevy wyjaśnił. Dodał dalej, jak film z 2011 r. „Wykonał dobrą robotę, ale nie wystarczająco dobrze„Aby zachęcić go do kontynuowania.

Shawna Levy’ego
Shawn Levy nie jest na to gotowy Prawdziwa stal dalszy ciąg

To nie było tak, że mieliśmy 500 milionów dolarów i kontynuacja była oczywistością. Gospodarka znajdowała się zatem w bańce, a my nie mieliśmy idealnego pomysłu na scenariusz. To wciąż coś, z czym flirtujemy, ponieważ niezależnie od wiecznej miłości, jaką żywią fani Real Steel, Hugh Jackman i ja ją podzielamy„.

Ostatecznie żaden z pomysłów nie był wystarczająco dobry i… Prawdziwa stal Nie wyszło dobrze, więc Shawn Levy stracił nadzieję na zrobienie kontynuacji. Ale zarówno Mackie, jak i Jackman byli gotowi na kontynuację.

READ  Poznaj Christinę Helimę Pugę, gwiazdę Girlfriend of Masters, Joko Nieman, której miłość do bikini jest „poza listami przebojów”

On ogląda Prawdziwa stal Na Hulu.

Czytaj więcej: Reżyser Deadpool 3, Shawn Levy, spodziewa się, że finał Stranger Things przekroczy 2,7 ​​miliarda dolarów Avengers: Endgame? Twierdzi, że będzie „tak duży, jak każdy z największych filmów”

źródło: Tygodnik Rozrywki