science

„To nie jest impreza”: przestrzeń robocza usług alkoholowych w Shoreditch dotyczy wydarzeń networkingowych

Wejście na pokład w Shoreditch. Obraz: google

Jak usłyszała komisja licencyjna, biuro Shoreditch nie planuje organizowania imprez, gdy alkohol jest podawany na imprezach networkingowych.

Rise on Luke Street należy do firmy Fintech, która z kolei należy do Barclays Bank.

Leo Charalambides, w imieniu Rice, powiedział członkom zarządu, że nadzorca budowy był wyznaczonym nadzorcą budynków w centrali Barclays w Canary Wharf, a także w biurze banku Mayfair.

Powiedział, że nie ma planów sprzedaży. Miejsce złożyło wniosek o licencję na serwowanie napojów alkoholowych w godzinach od 9:00 do 22:30 od poniedziałku do czwartku oraz do 21:00 w piątek i sobotę.

Powiedział, że obawy mieszkańców zostały wysłuchane.

Jeden z mieszkańców napisał do sprzeciwu: „W promieniu 20 metrów od wejścia do Rize znajduje się ponad 20 mieszkań z sypialniami i salonami, gdzie hałas ludzi na ulicy przed domem może być tak głośny, że może zagłuszyć życie domowe .

„Ponieważ Rise jest skonfigurowane tak, aby zająć się biznesem, a nie używać go jako przestrzeni społecznościowej, uważam, że nie ma potrzeby, aby licencja na Rise po godzinie 21:00 w dowolnym dniu i absolutnie nie ma powodu do licencjonowania w weekendy”.

Charalambides powiedział komitetowi: „Wszystkie nasze wydarzenia są wstępnie zarezerwowane i powiązane z naszymi seminariami, a punkt kulminacyjny dla publiczności to około 15:00 w dzień powszedni, a ludzie są rozproszeni od 16:00 do 18:00.

Piwo i wino są zamawiane w przedsprzedaży i znają maksymalną pojemność. Gdy to wszystko się skończy, wydarzenie się kończy. To nie jest impreza.

Powiedział też, że ludzie dostaną jedzenie: „To nie są klienci, którzy robią coś innego niż nawiązywanie kontaktów i powrót do domu”.

Przy zmieniających się modelach pracy ten rodzaj biura będzie „całkowicie kluczowy”, powiedział, dodając, że sąsiedzi nie zgłaszają żadnych bezpośrednich obaw.

Kanclerz Penny Raut powiedziała, że ​​nie wierzy, że obawy ludzi zostaną spełnione.

READ  Starliner przybywa do bazy startowej przed lotem testowym na stację kosmiczną

Podkomisja (3 sierpnia) opublikuje swoją decyzję w przyszłym tygodniu, ale zapowiedziała, że ​​prawdopodobnie zatwierdzi wniosek.

Wesprzyj nas

Wybuch epidemii koronawirusa spowodował, że przez trzy miesiące hackney nie mógł drukować comiesięcznej gazety.

Jesteśmy wdzięczni, że udało nam się wznowić drukowanie. Nie byłoby to możliwe bez hojności naszych czytelników, których darowizny pomogły zapobiec całkowitemu zniknięciu gazety w smutnym dla ludności czasie.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas i pieniądze, aby wesprzeć nas podczas blokady, a także tym, którzy nadal to robią, gdy powoli dochodzimy do siebie po znacznym spadku przychodów z reklam, a także bieżących wyzwaniach zagrażających przyszłości lokalnych dziennikarstwo.

Jednorazowa darowizna lub regularne wpłaty od każdego, kogo na to stać, pomogą naszemu małemu zespołowi w utrzymaniu gazety w druku i utrzymaniu witryny w nadchodzących miesiącach i latach.

Dowiedz się, jak możesz przekazać darowiznę.

Dziękuję za wsparcie i bądź bezpieczny.

Zespół Obywatelski Hackney

About the author

Rosemary Robinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment