Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

To jest Jimmy Murray, a to (whoa) Venus Williams na polu 1

Symbol zastępczy podczas wczytywania akcji artykułu

Wimbledon, Anglia – Kolejny impresjonistyczny obraz przedstawiający dzień na Wimbledonie unosił się w powietrzu, gdy mecz trwał o zmierzchu, a ten mecz był rodzajem wymarzonej sceny nostalgii. Niektóre zachcianki mogły nawet wypić drinka.

Na drugim z najpopularniejszych kortów dwóch gigantów, korcie nr 1, 34-letni Kiwi Michael Venus i jego partnerka w deblu mieszanym Alicia Rusulska, polska raja tenisowa, wdali się w trzysetowy feud z dwustronną firma w bankach pamięci nad tym miejscem.

Jednym z nich będzie 36-letni Jimmy Murray ze Szkocji, którego tytuł w deblu z Jeleną Jankovi? mieszane.

Z Andym Murrayem, Emmą Radocano z Wimbledonu, Brytyjczycy są zobowiązani do uspokojenia się i kontynuowania

Drugim byłby jego 42-letni kolega z drużyny, również o imieniu Venus.

„Nie miałam żadnego planu na grę”, powiedziała później Venus Williams. „Widziałem trawę i byłem podekscytowany”.

Mercy wydawała się szczęśliwa, nie tylko dlatego, że wygrana w pierwszej rundzie 6-3, 6-7 (7-3), 6-3 posłała ich do radosnego uścisku. Podczas gdy jej konferencje prasowe w ostatnich latach mogą powodować ból, po tym, jak zmęczenie ustąpiło przez dwie dekady sławy i odpowiedzi, pojawiła się ponownie w piątek po 10-miesięcznej nieobecności i przyniosła ze sobą mrugnięcie i spryt.

Jedno pytanie brzmiało: „Czy jesteście razem, aby wygrać, czy tylko po to, aby przejść przez trzecią rundę?” – Serena Williams i Andy Murray przegrali w deblu mieszanym w 2019 roku.

„Co to za pytanie?” Wenus Williams uśmiechnęła się. „Idziemy na spacer. Chodź.”

„Jesteś tu po to, aby przeżyć, czy idziesz na całość?”

„Hę?” powiedział Williams.

Zamierzasz napisać dobry artykuł, czy pół przyzwoity artykuł? Tweetowałem.

Partner deblowy Harmony Tan otrzymuje rekompensatę po tym, jak Tan wycofał się z Wimbledonu

Wydawało się, że partnerstwo całkowicie zniknęło w powietrzu, ponieważ ten turniej Wimbledonu ciągnął piłki tenisowe i trwał. – Trener Venus wysłał mi SMS-a z pytaniem, czy chcę grać – powiedział Murray. W zeszłym roku zapytała mnie, ale zraniłem się w szyję. Więc pomyślałem, że chcę robić obie rzeczy [with doubles as well]. Nie mogę dwa razy odmówić. Bawili się. Dzisiejszej nocy było dużo zabawy. Świetnie się bawiliśmy. Bardzo fajnie jest grać na pierwszym boisku, wiele osób wychodzi, żeby popatrzeć, albo zostaje na zewnątrz, żeby popatrzeć. Tak, było świetnie. Naprawdę mi się podobało. Wspaniale jest być na boisku z takim bohaterem”.

READ  4finance ogłasza wykup menedżerski Vivus Polska

„Starałem się z nim grać od zawsze” – powiedział Williams. „On gra ciężko, żeby to zdobyć.”

Odniosła się tutaj do techniki nie wygrywania tytułu w grze podwójnej mieszanej, aby umieścić ją między swoimi pięcioma planszami singlowymi i sześcioma pucharami w grze podwójnej. Powiedziała: „To jedna z niewielu, których nie wygrałam, więc zwykle daję tutaj trochę większy priorytet. To była zdecydowanie ostatnia minuta. Po prostu zainspirowana Sereną”. [and her return in singles]. . . . Byłam bardzo szczęśliwa, że ​​otrzymałam dziś tak dużą pomoc”.

„Grałeś świetnie” – odpowiedział Murray. – Na przykład dawno nie grałeś. Pierwszy mecz, duży stadion, mnóstwo ludzi. To nie jest łatwe.

To wszystko wydarzyło się 15 lat po tym, jak osiągnęli szczyt w weekend w wieku 27 i 21 lat, w ten weekend 2007 roku. Williams spadł na 31. miejsce na świecie, ale wrócił po swój czwarty tytuł Wimbledonu i powiedział: „Nie uważam już niczego za pewnik . Zrobiłem, ale już nie.” Murray wygrał z Jankovi? i zażartował, że motywem był pocałunek zwycięstwa, w którym to momencie reporter zapytał, czy Murray ma dziewczynę, a on powiedział „nie”, a następnie zapytał, czy Jankovi?

Teraz Williams i Murray mają kolejne 15 lat i niezliczoną ilość występów poza tenisem, a Williams tutaj czuje się prawie jak wtedy, gdy Martina Navratilova gra w deblu mieszanym w latach 40., ale murawa…

„Byłem na French Open, to piękne wydarzenie, ale moje serce nie biło tak samo” – powiedział Williams. „Nie umiem grać, ale… nie miałem planów. Dlatego zapytałem go w ostatniej chwili. On też miał dziecko, więc wiem, że dużo się dzieje. Zdecydowanie nie zgadłbym Byłbym tu teraz, biorąc to w ostatniej chwili. Nie grałem od roku, więc nie wiesz, co dostaniesz. Trening bardzo różni się od meczu.

READ  Remis kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata: Szkocja zmierzy się z Walią o miejsce w Katarze 2022, jeśli obaj wygrają półfinały | wiadomości piłkarskie

A więc: „Tylko na końcu (pod koniec) było tak: 'O mój Boże, wow’”. Nie tylko grałem w grę, ale ją wygrałem. Nie lubię tego rodzaju odtwarzacza. Zawsze oczekuję zwycięstwa. Ale kiedy tam usiadłem, kiedy w końcu tam usiadłem, to było prawdziwe.

„Tak, poczułem coś w sercu”.

„Tak, to wszystko było zepsute” – powiedział Murray. „Jestem podekscytowany kolejną grą w niedzielę lub poniedziałek, kiedy tylko to nastąpi”.

Williams nie grał od sierpnia zeszłego roku w Chicago, przegrywając 6:2, 6:3 z Su Wei-hsieh z Tajwanu, wkrótce po awansie do drugiej rundy w grze pojedynczej w zeszłym roku. Jej pozycja w tym czasie wynosiła 147. Po bezczynności stoi na 570. To nie ma znaczenia. Nazwij ją numerem 1 w powłoce i nazwij ich zespół trwającym wydarzeniem.

„Byłem bardzo zajęty, kiedy nie byłem w trasie”, powiedział Williams, zalany ostatnio projektami. „Łatwiej jest być w trasie niż poza nią. Powinienem po prostu wrócić, żeby trochę pospać. Mam dużo pracy poza trasą. Jestem zawodowym sportowcem i tym właśnie jestem teraz. Ale byłbym w porządku bez. Byłoby dobrze, gdybym tu był. „Byłbym w porządku, gdybym nie był. Ale jestem zawodowym sportowcem”.