Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

To był powód, dla którego Schumacher to zrobił  Polski Ekspres

To był powód, dla którego Schumacher to zrobił Polski Ekspres

Ćwicz 10 razy pod okiem jedynego mistrza F1, który potrafi pochylić się do przodu. To wydarzenie było szokiem dla Schumachery. Danych jest mnóstwo, ale to nie ma z tym nic wspólnego. Są publikowane w dziesięciu tematach.

Michaela Schumachera / F. Obrazy Getty’ego

Rodzini Rodzini mistrza Formuły 1 Felixa Damma, emerytowanego zespołu, który nie opublikował „genialnego raportu” na ten temat, co jest prawdziwym powodem powstania Schumachry.

Stana Zdroyi Schumachhry

Siedmiokrotnego mistrza świata Formuły 1 nie ukazuje się od 2013 r., od 2013 r. w Meribel i Francis doznał urazu podczas jazdy samochodem. Ja, Corinna, zlekceważyłam to, zanim zaczęłam biegać przez 10 dni, zanim Schumacher spóźnił się do pracy.

Rubinek, Felix Damm, którzy wykonali pracę zarówno Rodzheny’ego, jak i Schumachrowa, zdołali nadać samochodowi odrobinę mocy, a na temat ikony Ferrari nigdy nie opublikowano nic.

– Zawsze zabezpiecz rzeczy osobiste. Rozważaliśmy, czy obowiązkowy raport na ten temat jest właściwym obowiązkiem. Nie są one jednak w ogóle aktualizowane ani odświeżane – co skutkuje zwiększoną objętością krwi poprzez LTO.

– Nie ma zmiany daty, co pozwala na skorzystanie z metody datowania. Media krążą wokół tego raportu, rozpowszechniają, rozpowszechniają, żeby szerzyć wszystko nowe, podwójne, 3D i inne. Gdybyśmy wtedy wystąpili, aby zapobiec takim danym, musielibyśmy się upewnić, że zostaną usunięte informacje – usunięte Damm.

Przejrzysty przykład:

Jeśli bierzesz udział w tej grze, możesz dodać 185 zabawZ ostatniej chwili

Schumi jest w najlepszych rękach

Dzięki Ferrari Jean Todt skontaktował się z Rodziną Schumachrov. Ujawnił, że w przypadku wystąpienia roku pojawił się z Michaelem trzy razy w tygodniu. Zawiera, że ​​54-latek jest w „najlepszych rękach… żołnierzami, którzy go kochają”.

READ  Oglądaj setki polskich filmów za darmo online: filmy fabularne, dokumentalne, animacje i nie tylko

-Nie musisz się martwić o Mikalem, idź. Tak, to prawda, oglądam Grand Prix z Michaelem. Każdą monetę zrób sam, z rubelizmem – powiedział.

Chciałaby z radością prowadzić Schumachera w jego pełnej sukcesów karierze w Ferrari. Wynika to z konieczności posiadania nowego samochodu, który będzie jeździł po tym samochodzie w latach 2000-2004.

Nadużycie ze strony niemieckiej pamięci

W nowym wydawcy książki, Die Aktuelle, przenikliwy geniusz Schumachera został wykorzystany w niechlujnej pracy.

Międzynarodowy magazyn specjalizujący się w „łącznościach online”, przedstawiający 15 osób ze specjalnymi zdolnościami, takimi jak „ekskluzywne wyjątki”. Dokument Netflix z 2021 r. Zona Schumachhra i Corinna w jej kompozycjach, aby Rodzina mogła zbudować swój system i „kolejne życie”.

Przewiń w dół: PolskaExpress.co.uk Będzie nam milo!

Artykuły pole przez PolishExpress.co.uk:

Zdobądź świetny globalny kredyt

Darmowe jedzenie dla dorosłych i dzieci w czasie przerwy półestralnej

Odziś stawka Realne płace wystarczające na życie to ponad 10%

Ireland Line lubi podróżować po UE lub z walizką do domu