Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Titanfall 2 doczekał się fali nowych graczy

Apex Legends Następna postać nazywa się ValkyrieJest córką pilota Tytana, który walczy w Titanfall 2. Zostanie dodana do gry w ramach sezonu 9, zwanego Legacy Update.

Jest więc właściwe – i prawdopodobnie zaplanowane – aby wielu ludzi nagle zaczęło grać w Titanfall 2.

W chwili pisania tego tekstu Ponad 10000 osób gra w Titanfall 2 na Steamie. Wcześniej tego popołudnia liczba ta przekroczyła 15 000 i była taka sama jak w zeszłym tygodniu. To najwyższe liczby, jakie uzyskała gra od czasu jej dodania do Steam w czerwcu 2020 roku.

Titanfall 2 jest obecnie przeceniony na 75%, ale w ciągu ostatniego roku zebrał kilka dużych rabatów, bez zbliżania się do tej samej liczby graczy. Wspierany przez wzrost przepływu.

To dobra wiadomość, jeśli jesteś fanem Titanfall 2, ponieważ teraz jest łatwiej niż było przez długi czas, aby uzyskać grę wieloosobową. Jeśli czujesz się smutny, że Apex Legends nie ma dużych maszyn, a ja je mam, to jest Twoja szansa, aby ponownie dać im szansę.

To także dobra wiadomość, ponieważ Titanfall 2 to świetna gra dla jednego gracza. Nie zagrałbym tego ze względu na jego historię lub tradycję, nie jest ani dobry, ani niezapomniany, ale ma wyraźną stylizację i stabilne elementy.

READ  Magic Eraser, najlepsza sztuczka Google Pixel, pojawi się na iPhone'ach i Galaxy