Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

TikToker kpi z uruchomienia mieszkania w Kalifornii za 520 000 dolarów przerobionego z nieużywanej powierzchni biurowej

TikToker kpi z uruchomienia mieszkania w Kalifornii za 520 000 dolarów przerobionego z nieużywanej powierzchni biurowej

Jeden z użytkowników TikTok kpił z drogiego kalifornijskiego mieszkania, które było używane jako biuro, twierdząc, że mieszkanie w tym domu byłoby „miażdżące duszę”.

Na TikTok kobieta, która występuje pod nazwą użytkownika @zillowtastrophes, często udostępnia filmy ze swoimi szczerymi przemyśleniami na temat różnych ofert Zillow. W niedawnym klipie recenzowałem dom położony w San Rafael w Kalifornii, który jest obecnie na sprzedaż za 520 000 USD.

zgodnie z listąTo mieszkanie jest niedawno przekształconym „mieszkaniem/mieszkaniem do pracy” [that] Ma nową kuchnię, umywalkę i łazienkę i jest świeżo pomalowany w niezwykle dogodnej lokalizacji”.

W swoim filmie @zillowtastrophes twierdzi, że nigdy nie widziała mieszkania „leniwego” przerobionego z powierzchni biurowej. Przystąpiłam do pokazania wnętrza mieszkania, zaczynając od salonu i kuchni, gdzie wszystkie ściany były białe.

Poza zwykłymi białymi szafkami i srebrnymi urządzeniami w kuchni, w obu pokojach była szara wykładzina. Jedno ze zdjęć pokazało również, że chociaż sypialnia ma wszystkie szklane ściany, nie ma w niej drzwi.

Jednak według użytkownika TikTok twierdziła, że ​​przestrzeń wygląda bardzo podobnie do biura.

„Myślę, że życie tutaj byłoby równie miażdżące, jeśli nie bardziej miażdżące, jak praca tutaj” – powiedziała. „Umieścili kuchnię pod tą ścianą, dywan nadal wygląda na komercyjną. I nawet nie zawracali sobie głowy uszczelnieniem szklanych paneli.”

Użytkownik TikToka zauważył, że chociaż „dach nad głową jest lepszy niż nic”, to mieszkanie wciąż kosztuje „pół miliona dolarów”. Następnie pokazała zdjęcie pozornie małej łazienki, w której znajdował się prysznic, toaleta i haczyki na ścianie do wieszania rzeczy. W jednym rogu była też mała umywalka, aw drugim dwie szafki.

READ  Co się stanie, gdy znajdziemy kosmitów? Pentagon ma plan — i możesz przegapić więcej kosmicznych historii

Zaczęła naśmiewać się z łazienki, żartując: „W tym momencie po prostu umieść toaletę w łazience. Kto potrzebuje blatu łazienkowego, na którym można położyć szczoteczkę do zębów? I tak nie masz dużo produktów”.

Kobieta podzieliła się zdjęciem sypialni, którą nazwała „biurem twojego szefa”. Ona również sarkastycznie powiedziała, że ​​pokój ma „żaluzje zewnętrzne”, ponieważ wszystkie ściany są ze szkła. Kiedy pokazałam szary dywan i pozornie ograniczone przestrzenią białe zasłony, zastanawiałam się też, jak ktoś może „zmieścić łóżko” w takim pokoju.

Po opisaniu tego miejsca jako „mieszkania w DMV”, zwróciła uwagę, że na suficie pojawiły się „plamy”. Okna i drzwi wykonane w całości ze szkła prowadziły również na balkon, na którym stał biały stół, na którym widać było wiele plam brudu.

„Jest też luksusowa przestrzeń życiowa na zewnątrz. Czy możesz uwierzyć, że to właściwie nabrzeże?”, zażartowała, zauważając, że budynek znajduje się tuż obok zatoki San Rafael.

Zakończyła film, dzieląc się zdjęciami tego, jak wyglądało mieszkanie, gdy było biurem, które teraz obejmowało różne kabiny w salonie, a teraz dużą salę konferencyjną w sypialni.

„Jak widać, dywan i wszystko inne jest dokładnie takie samo”, powiedziała, patrząc na wcześniejsze zdjęcia przestrzeni. „Tak oryginalny na następną imprezę o tematyce biurowej”.

Na dzień 14 lipca wideo ma ponad 566 000 wyświetleń, ponieważ ludzie żartują z życia w mieszkaniu, które wygląda jak biuro. Inni twierdzili, że znali ten urząd, zanim został nawrócony.

„Hej, hej, hej… mówisz mi, że za jedyne pół miliona dolarów… mogę mieszkać w moim pokoju socjalnym w pracy????” Jeden żart.

„To dla mnie zwisający fluorescencyjny sufit”, zażartował inny, a trzeci dodał: „O mój Boże, haha. Kiedyś pracowałem w pobliżu. To mnie kręci”.

Niektórzy kpią z wpływu mieszkania w tej przestrzeni na kogoś, kto pracuje w domu, jednocześnie żartując na temat korzyści płynących z mieszkania w mieszkaniu.

READ  Słońce staje się bardziej niebezpieczne i nieprzewidywalne

„Kiedyś pracowaliśmy z domu, a teraz musimy wracać z pracy do domu!” ktoś napisał.

„Zawsze chciałem spróbować kąpieli w samolocie we własnym domu!” Dodano kolejny.

Inni krytykowali cenę mieszkania, pisząc: „Jest świetne, ale zdecydowanie nie za 500 000 $”.

Niezależny Skontaktowałem się z @zilowtastrophes w celu uzyskania komentarza.

W ciągu ostatniego roku kilka firm z branży nieruchomości ogłosiło plany przekształcenia biur w Stanach Zjednoczonych w mieszkania. W kwietniu Joey Cellelli, dyrektor zarządzający firmy Vanbarton Group zajmującej się nieruchomościami, ujawnił, że biurowiec w centrum Manhattanu został przekształcony w 588 mieszkań na wynajem po cenach rynkowych, mogących pomieścić około 1000 osób.

„Bierzemy pusty budynek i tchniemy życie nie tylko w ten budynek, ale w całą okolicę” – powiedział wówczas.

Tymczasem Program transformacji śródmieścia Pittsburgha Planuje „stymulować ożywienie gospodarcze w centrum Pittsburgha poprzez tworzenie nowych niedrogich osiedli mieszkaniowych poprzez przekształcanie marnotrawnych i niewykorzystywanych budynków biurowych w mieszkania”. W październiku burmistrz Bostonu Michelle Wu również wydała raport O rewitalizacji centrum miasta, z naciskiem na więcej mieszkań, z których część może wynikać z przebudowy biur.