Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Thomas Hendricks | Wiadomości, sport, praca

Columbiana – Thomas Hendrix, lat 85, urodził się 7 grudnia 1936 w Youngstown, zmarł w niedzielę 25 września 2022 w Hospice House, Polska, Ohio.

Żył pełnym życiem. Ukończył szkołę średnią w Austin Town Fitch w 1954 roku, następnie uczęszczał na Uniwersytet Stanowy w Youngstown, zanim rozpoczął służbę dla swojego kraju w rezerwach sił powietrznych. Tom był stałym inżynierem pracującym w kilku hutach stali przez czterdzieści lat, odszedł na emeryturę z J&L Steel Products, Louisville, Ohio.

Przez całe życie był fanem sportu w Cleveland i podążał za Ohio State Bucks. Może szczegółowo opowiedzieć o swoich zespołach.

Tom cieszył się emeryturą i podróżami, widział z żoną Pat większą część Stanów Zjednoczonych, jeździł do Kanady i Meksyku, a także do Europy, odbywając trzy podróże do Anglii, Szkocji i Irlandii oraz zwiedzał Francję, Niemcy, Belgię, Holandię i Włochy.

Wychowywał się jako członek dawnego kościoła luterańskiego św. Pawła. Obecnie uczęszcza do kościoła luterańskiego Świętej Trójcy w Salem, służąc w radzie kościelnej.

Był członkiem SACS, grupy przyjaciół, którzy spotykali się co miesiąc przez ponad 40 lat.

Tom przeżył swoją żonę Patricię (z domu Grammas), którą poślubił 30 kwietnia 1983 r.

Jego synowie, Thomas Petsch (Ruth) i William Petsch (Agatha Smithers), będą wspominani z miłością przez jego dzieci, Timothy Hendrix (Debbie), Karen Tates i Sherry Huntley (Tim), przez wnuki i siostry. Judith Mitchell (Ron) i Alice Lewis (Dick).

Jego rodzice Dallas i Grace Hendricks poprzedzili go śmiercią.

Rodzina chciałaby podziękować pracownikom St. Elizabeth Boardman, Hospice House Poland i Wikshire Senior Living Poland, zwłaszcza Pam i Sandy.

Przyjaciele i rodzina będą przywitani od 10:00 do 12:00 w czwartek, 29 września 2022 r. w Kościele Ewangelicko-Augsburskim Świętej Trójcy, 1089 E. State St. Salem, Ohio 44460.

Nabożeństwo pogrzebowe odbędzie się w czwartek w południe w kaplicy z wielebną Amy Raymond. Odbędzie się prywatny pochówek.

READ  Mistrzostwa Świata 2022: Brak fanów poza domem we wrześniowych kwalifikacjach, ponieważ flagi UEFA i FIFA rosną przypadki COVID-19 | wiadomości piłkarskie

Darowizny ku pamięci Toma można składać do kościoła luterańskiego Świętej Trójcy, 1089 E State Street, Salem, OH 44460 lub Camp Frederick, 6996 Millrock Road, Rogers, OH 44455.

Jeśli nie możesz wziąć udziału, możesz pokazać swoje wsparcie, dołączając za darmo „Uściski z domu” Program, w którym twoja wiadomość zostanie dołączona do balonu w kościele przypominającego rodzinie o twojej miłości i wsparciu na www.starkmemorial.com/hugs-from-home.

Organizacjami zajmuje się Dom Pogrzebowy Stark Memorial i Służby Kremacyjne.

Aby zobaczyć nekrolog Toma, wysłać kwiaty lub kondolencje, odwiedź www.starkmemorial.com.

27.09.22