Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

The Elder Scrolls 6 jest w fazie projektowania, budowane w oparciu o nową technologię Starfield • Eurogamer.net

„Zagmatwane projekty”.

Prezes Bethesdy, Todd Howard, przedstawił krótką aktualizację do The Elder Scrolls 6, do której wciąż brakuje wielu lat.

Howard powiedział, że długo oczekiwany sequel Skyrim skorzysta z nadchodzących kontynuacji Starfield, którego nowy silnik jest już używany w przygotowaniu TES6.

„The [new Starfield] Howard powiedział, że technologia, Creation Engine 2, jest w pewnym sensie stworzona dla obu telegraf. „To jak nowa baza technologiczna. Zdecydowana większość naszych prac rozwojowych odbywa się obecnie w Starfield, ale wszyscy pracują nad wszystkim, więc projekty są ze sobą powiązane”.

Ale nawet z niektórymi pracownikami pracującymi nad przyszłością serii The Elder Scrolls, Howard chciał zwrócić uwagę, że kolejny rozdział fantasy RPG jest wciąż daleki od premiery.

„Dobrze jest myśleć, że The Elder Scrolls 6 jest wciąż w fazie projektowania [phase]”, podsumował Howard, „ale sprawdzamy technikę: czy to poradzi sobie z rzeczami, które chcemy zrobić w tej grze?” Każda gra będzie miała nowe rozwiązania technologiczne, więc Elder Scrolls 6 będzie zawierał kilka dodatków do silnika Creation Engine 2, których ta gra będzie potrzebować”.

najbardziej Starfield ma teraz datę premiery: 11 listopada 2022 r., jak ogłoszono podczas transmisji na żywo Xbox i Bethesda E3. Nowa seria science-fiction pojawi się na PC i Xbox Series X/S i będzie dostępna za pośrednictwem Xbox Game Pass.

Mrugnij i przeoczysz to, ale fani Bethesdy powiedzieli, że zauważyli mapę TES6 w tym zwiastunie powyżej – co ma sens, jeśli rozwój obu projektów się pokrywał. Tutaj Gdzie fani myślą, że The Elder Scrolls może zmierzać?.

READ  Zdobądź zestaw słuchawkowy Quest 11 2 w cenie Apple Vision Pro