Tech

Testy mutacji zostaną wprowadzone w czterech nowych obszarach Londynu po przypadkach pozytywnych wariantów indyjskich

Wzywa się ludzi z czterech nowych obszarów zachodniego Londynu, aby go przyjęli Korona wirus Testy po odkryciu w stolicy przypadków typu indyjskiego.

Urzędnicy zajmujący się zdrowiem publicznym ogłosili, że od dziś testy mutacji są wdrażane w docelowych ustawieniach i kodach pocztowych w Harrow, Ealing, Hillingdon i Brent.

NHS Test and Trace zapewnia dodatkowe testy i sekwencjonowanie genetyczne w placówkach edukacyjnych i obszarach docelowych w czterech gminach, po zidentyfikowaniu szczepu B1617.2.

Lokalne władze wkrótce potwierdzą obszary, w których będą oferowane dodatkowe testy w dzielnicach.

Stwierdzone przypadki miały na celu samoizolację i identyfikację kontaktów.

Ludzie ustawiają się w kolejce na testy wysokościowe w Clapham w południowym Londynie, po tym, jak RPA pojawiła się w tym rejonie w zeszłym miesiącu

Każdy, kto mieszka, pracuje lub studiuje na wybranych obszarach i miejscach,
Dzieci, w tym, są zdecydowanie zachęcane do wykonania testu PCR, niezależnie od tego, czy wykazują objawy.

Reklama Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej (DHSC) dla gmin zawierała następujące informacje: „Jeśli masz objawy, powinieneś zarezerwować bezpłatny test online lub telefonicznie, abyś mógł zostać przetestowany na miejscu testowym lub poprosić o wysłanie zestawu testowego do strony głównej Twojej witryny.

„Jeśli nie masz żadnych objawów, odwiedź witrynę internetową rady lokalnej, aby uzyskać więcej informacji”.

Równolegle z coraz częstszymi testami, ulepszone śledzenie kontaktu będzie stosowane u osób, które uzyskają pozytywny wynik testu na różne stopnie lęku.

„W tym miejscu narzędzia do śledzenia kontaktów spoglądają wstecz na długi okres czasu, aby określić ścieżkę transmisji”.

Mężczyzna w masce ochronnej przechodzi przed centrum egzaminacyjnym
Test udarowy został ogłoszony dzisiaj i dotyczy tylko obszarów zachodniego Londynu

Ostatnia runda testów boomu w stolicy nadeszła w ostatnich miesiącach w ślad za ukierunkowanymi operacjami, ponieważ władze służby zdrowia pracowały nad wyeliminowaniem alternatywy w RPA.

READ  Indie krytykują Sony za politykę rabatową, słabą łączność i nie tylko

Niektórzy mieszkańcy, których kody pocztowe podano w kodach pocztowych dzielnic Lambeth i Redbridge, zostali wezwani do wykonania testów po wykryciu szczepu.

Przypadki zidentyfikowano również w Acton, Greenford, Southhall i West Ealing, co doprowadziło do zwiększenia liczby testów w lutym.

Departament Zdrowia i Służb Bezpieczeństwa poinformował w tym tygodniu, że większość przypadków nowych gatunków indyjskich nadal występuje głównie w północno-zachodniej Anglii, a niektóre w Londynie.

Matt Hancock powiedział w tym tygodniu Izbie Gmin, że szczep staje się dominujący w niektórych nowych hotspotach COVID-19.

Test mutacji wariantu południowoafrykańskiego w West Ealing w lutym
Test mutacji wariantu południowoafrykańskiego w West Ealing w lutym

Bolton i Blackburn zmagają się z rosnącymi wskaźnikami infekcji w Darwin i Bedford.

Niektóre regiony zaczęły oferować szczepionki osobom w wieku powyżej 18 lat w celu powstrzymania epidemii.

Dzisiejsza wersja ogólnokrajowa została przeniesiona do osób po trzydziestce, ponieważ NHS potwierdziło, że dzieci w wieku od 32 do 33 lat mogą teraz rezerwować terminy strajku.

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment