Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Testy mutacji zostaną wprowadzone w czterech nowych obszarach Londynu po przypadkach pozytywnych wariantów indyjskich

Wzywa się ludzi z czterech nowych obszarów zachodniego Londynu, aby go przyjęli Korona wirus Testy po odkryciu w stolicy przypadków typu indyjskiego.

Urzędnicy zajmujący się zdrowiem publicznym ogłosili, że od dziś testy mutacji są wdrażane w docelowych ustawieniach i kodach pocztowych w Harrow, Ealing, Hillingdon i Brent.

NHS Test and Trace zapewnia dodatkowe testy i sekwencjonowanie genetyczne w placówkach edukacyjnych i obszarach docelowych w czterech gminach, po zidentyfikowaniu szczepu B1617.2.

Lokalne władze wkrótce potwierdzą obszary, w których będą oferowane dodatkowe testy w dzielnicach.

Stwierdzone przypadki miały na celu samoizolację i identyfikację kontaktów.

Ludzie ustawiają się w kolejce na testy wysokościowe w Clapham w południowym Londynie, po tym, jak RPA pojawiła się w tym rejonie w zeszłym miesiącu

Każdy, kto mieszka, pracuje lub studiuje na wybranych obszarach i miejscach,
Dzieci, w tym, są zdecydowanie zachęcane do wykonania testu PCR, niezależnie od tego, czy wykazują objawy.

Reklama Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej (DHSC) dla gmin zawierała następujące informacje: „Jeśli masz objawy, powinieneś zarezerwować bezpłatny test online lub telefonicznie, abyś mógł zostać przetestowany na miejscu testowym lub poprosić o wysłanie zestawu testowego do strony głównej Twojej witryny.

„Jeśli nie masz żadnych objawów, odwiedź witrynę internetową rady lokalnej, aby uzyskać więcej informacji”.

Równolegle z coraz częstszymi testami, ulepszone śledzenie kontaktu będzie stosowane u osób, które uzyskają pozytywny wynik testu na różne stopnie lęku.

„W tym miejscu narzędzia do śledzenia kontaktów spoglądają wstecz na długi okres czasu, aby określić ścieżkę transmisji”.

Mężczyzna w masce ochronnej przechodzi przed centrum egzaminacyjnym
Test udarowy został ogłoszony dzisiaj i dotyczy tylko obszarów zachodniego Londynu

Ostatnia runda testów boomu w stolicy nadeszła w ostatnich miesiącach w ślad za ukierunkowanymi operacjami, ponieważ władze służby zdrowia pracowały nad wyeliminowaniem alternatywy w RPA.

READ  Prototyp Google Pixel 7 pojawił się w sprzedaży w serwisie eBay

Niektórzy mieszkańcy, których kody pocztowe podano w kodach pocztowych dzielnic Lambeth i Redbridge, zostali wezwani do wykonania testów po wykryciu szczepu.

Przypadki zidentyfikowano również w Acton, Greenford, Southhall i West Ealing, co doprowadziło do zwiększenia liczby testów w lutym.

Departament Zdrowia i Służb Bezpieczeństwa poinformował w tym tygodniu, że większość przypadków nowych gatunków indyjskich nadal występuje głównie w północno-zachodniej Anglii, a niektóre w Londynie.

Matt Hancock powiedział w tym tygodniu Izbie Gmin, że szczep staje się dominujący w niektórych nowych hotspotach COVID-19.

Test mutacji wariantu południowoafrykańskiego w West Ealing w lutym
Test mutacji wariantu południowoafrykańskiego w West Ealing w lutym

Bolton i Blackburn zmagają się z rosnącymi wskaźnikami infekcji w Darwin i Bedford.

Niektóre regiony zaczęły oferować szczepionki osobom w wieku powyżej 18 lat w celu powstrzymania epidemii.

Dzisiejsza wersja ogólnokrajowa została przeniesiona do osób po trzydziestce, ponieważ NHS potwierdziło, że dzieci w wieku od 32 do 33 lat mogą teraz rezerwować terminy strajku.