Tech

Test Gran Turismo 7 Beta pojawia się na stronie PlayStation – GTPlanet

W dość dziwnym wydaniu część oficjalnej strony PlayStation wydaje się potwierdzać istnienie pliku Gran Turismo 7 Test beta, w którym gracze zostali zaproszeni do wykonania prostego zadania, aby uzyskać dostęp.

Odkryta przez wielu użytkowników w GTPlanet i szerszych mediach społecznościowych, wersja beta pojawia się w ramach promocji beta PlayStation. Doświadczenie PlayStation to rzadko używana aplikacja zaprojektowana, aby łączyć fanów ze specjalnymi promocjami w ramach Doświadczeń na żywo, które firma Sony uruchomiła w 2017 r., aby zaprezentować doświadczenie PlayStation w Anaheim.

Droga do wersji beta jest nieco skomplikowana. Po pierwsze, gracze muszą: Przejdź do sekcji Doświadcz PlayStation z oficjalnej strony internetowej. Następnie muszą wybrać „Rozpocznij misję” i „Powiązane kampanie”, a następnie wybierz „Misja Włochy”. Misja „Gran Turismo Beta (Test)” jest jedną z czterech w niej. Choć wydaje się, że jest częścią promocji Włoch, w rzeczywistości jest otwarty na całym świecie.

Wszystko, co musisz w tym momencie zrobić, to oglądać oryginalny Gran Turismo 7 OFERTA URUCHOMIENIA W przypadku „Early Beta Code Unlock”, chociaż token przyznawany wszystkim graczom wydaje się być symbolem zastępczym. Zamiast złożonego 12-cyfrowego kodu, który zwykle jest dostarczany, jest to po prostu 1234-5678-9012 – i nie zadziała, jeśli spróbujesz go odzyskać.

Wszystko to silnie sugeruje, że ta promocja sama w sobie wydaje się być testem, który nieumyślnie pojawił się dla konsumpcji publicznej. Jednak to, czy ta konkretna funkcja działa, czy nie, jest pierwszą wskazówką, z której korzysta wersja beta Gran Turismo 7 może istnieć, Tak jak ja zrobiłem dla Gran Turismo Sport.

Jako dodatkowe spojrzenie kod bonusowy określa „tylko PS5”. Niekoniecznie odnosi się to do GT7 – Może to oznaczać, że tylko gracze PS5 mogą korzystać z premii lub demo może być ekskluzywne dla PS5 – ale może wycofać się z sugerowania, że ​​gra może mieć wersję PS4 jako ostatni post na blogu PlayStation z Hermann Holst, prezes PlayStation Studios Wygląda na podpowiedź.

READ  Praktyczna technologia nowej generacji firmy Epic • Eurogamer.net

Minęło trochę czasu od ostatniej aktualizacji od Sony Gran Turismo 7, i to było tylko potwierdzenie, że adres był Do okna startowego 2022. Możliwość beta testów może wskazywać, że zaczniemy widzieć więcej zmian w tytule – i wraz z GT SportWersja beta pojawi się dopiero na siedem miesięcy przed premierą gry, a wkrótce również możliwa będzie data premiery.

Więcej o Gran Turismo 7

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment