Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Tesco właśnie obniżyło cenę iPhone’a 12 Apple’a i to nie wszystko

Jeśli chcesz ulepszyć swój iPhone, Tesco Mobile uczyniło to trochę bardziej przydatnym. Sieć brytyjska oferuje duże oszczędności na najnowszych i najlepszych smartfonach Apple, w tym 324 GBP na iPhone 12 i 378 GBP na starszy iPhone 11. Istnieje również możliwość dodania pary Apple AirPods Pro i zaoszczędzenia 414 GBP. Oprócz obniżania cen, Tesco oferuje również całkowicie nieograniczoną liczbę połączeń, SMS-ów i danych, co oznacza, że ​​nigdy nie będziesz musiał ponosić żadnych dodatkowych opłat na miesięcznym rachunku, bez względu na to, ile czasu spędzasz na korzystaniu z Netflix.

Należy pamiętać, że aby uzyskać najniższe ceny, musisz podpisać długą trzyletnią umowę, która może nie odpowiadać tym, którzy lubią aktualizować swoje telefony we wrześniu, gdy Apple wypuszcza nowe urządzenie.

Jeśli 36-miesięczna umowa nie stanowi problemu, oto najlepsze nieograniczone oferty od Tesco Mobile.

iPhone 11 • 35,99 GBP miesięcznie – bez opłat z góry
Obejmuje – Nieograniczone połączenia, SMS-y i dane • Zobacz ofertę tutaj

iPhone 12 • 40,49 GBP miesięcznie – bez opłat z góry
Zawiera – Nieograniczone połączenia, SMS-y i dane. Zobacz ofertę tutaj

iPhone 11 z AirPods Pro • 40,99 GBP miesięcznie – bez opłat z góry
Obejmuje – Nieograniczone połączenia, SMS-y i dane • Zobacz ofertę tutaj

iPhone 12 • 45,49 GBP miesięcznie – bez opłat z góry
Obejmuje – Nieograniczone połączenia, SMS-y i dane • Zobacz ofertę tutaj

Jeśli zastanawiasz się, czy są to dobre oferty, prosta matematyka pokazuje, że najnowsza oferta Tesco jest zdecydowanie kusząca.

Jeśli kupisz iPhone’a 12 bez karty SIM, będzie to kosztować 799 GBP. Dodanie nieograniczonej karty SIM kosztuje około 18 GBP miesięcznie, co w ciągu trzech lat wynosi 648 GBP. Dodaj to do ceny telefonu, a suma wynosi 1447 GBP.

READ  OnePlus 12 zaprezentowany z nową kolorystyką i ruchomym suwakiem powiadomień

Tesco ma w sprzedaży nieograniczony iPhone 12 za 40,49 GBP, co w ciągu trzech lat będzie kosztować 1457 GBP To więcej niż 10 GBP, ale nie będziesz musiał nic płacić z góry i jest idealny dla każdego, kto chce rozłożyć koszt swojego sprzętu bez stawiania czoła rachunku karty Świetny kredyt.

Przeczytaj więcej: Twój iPhone będzie cieszyć się największą aktualizacją tego roku: iOS 15, który zostanie ujawniony jutro

Przypominamy, że iPhone 12 ma teraz ulepszony wyświetlacz OLED, szybszy procesor i dostęp do najnowszych prędkości transmisji danych 5G, które pozwalają właścicielom na dostęp do sieci z prędkością ponad 300 Mb/s z dala od stacjonarnego łącza szerokopasmowego.

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne, co oznacza, że ​​możemy otrzymać prowizję od każdej sprzedaży produktów lub usług, o których piszemy. Ten artykuł został napisany całkowicie niezależnie, więcej szczegółów znajdziesz tutaj