Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ten prawdziwy horror zainspirował film Jeffreya Deana Morgana

Ten prawdziwy horror zainspirował film Jeffreya Deana Morgana

Podczas odcinka „Haunted History” z 2013 roku Kevin Maness oświadczył, że z wahaniem trzymał drewniane pudełko, dopóki jego, jego brata i szwagierki nie zaniepokoiły przerażające sny z udziałem brutalnej istoty. Uważał, że najlepszym rozwiązaniem będzie zwrócenie się do serwisu eBay i wysłanie szafki na wino Iosifowi Neitzke. Justin Perkins, kolega Netzke z college’u, stwierdził, że było to dla niego niepokojące, ponieważ wydawało się, że otwiera się do woli. Perkins powiedział, że namawiał Nitschkego do usunięcia przedmiotu z ich domu i po raz drugi stał się on dostępny dla zainteresowanych licytantów w serwisie eBay. Następnie Jason Haxton dostał pudełko Dybuka. W odcinku „Haunted History” Haxton twierdził, że zauważył palącą istotę i źle się poczuł. Kurator muzeum oświadczył również, że poprosił Manessa o lepsze zrozumienie kontenera. Maness twierdził, że za namową Haxtona rozmawiał z pierwszym kuzynem jego właściciela. Manes zeznała, że ​​twierdzi, że jej kuzynce – mieszkance Polski praktykującej judaizm – udało się w latach czterdziestych XX w. urządzić tymczasowe więzienie dla dybuków.

Jednak przerażający obraz pojemnika autorstwa Manisa wydaje się być zmyśleniem. Podczas wywiadu z 2021 r wejścieManess ujawnił – po pewnym wahaniu – że pisanie wymyślonej prozy sprawia mu przyjemność. „Wyobraziłem sobie Pudełko Dybuka – nazwę, termin, pomysł – i napisałem o nim tę kreatywną historię, którą umieściłem w serwisie eBay” – powiedział Maness. Stwierdził również, że jego zmarła matka sfałszowała większość swoich komentarzy dotyczących „świadków zjawisk paranormalnych”, chwaląc jej zdolności aktorskie.

READ  Angad Bedi wyraził swoją rolę w dopracowaniu swojej roli w krótkim filmie „Menu” i powiedział: „Byłem trochę sceptyczny…”.