Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ten nowy przeciek ujawnia niektóre gry, które mogą pojawić się w PlayStation Plus i Extra w przyszłym miesiącu

Nowy przeciek dał nam wczesny rzut oka na gry, które mogą pojawić się na PlayStation Plus Extra i Premium w przyszłym miesiącu.

według ResetEra’s BlackBate – tajemniczy plakat, który prawidłowo wyciekł gry przed terminem – wygląda na to, że dwójka najlepszych subskrybentów Sony PS+ zobaczy następujące gry: Stray (Co odnosi się do tego, co już wiemy), FFVII Remake Intergrade + FF7R EPISODE PRZERWA, Assassin’s Creed IV Black Flag, Assassin’s Creed Unity, Assassin’s Creed Rogue Remastered, Assassin’s Creed Freedom Cry, Assassin’s Creed The Ezio Collection, Saints Row IV: Reelected.

Zabłąkany zwiastun z datą premiery.

BlackBate uważa, że ​​gry dołączą do biblioteki PS Plus 19 lipca – tak, data premiery Straya – i pamiętaj, że to tylko „kilka gier”, być może sugerując, że będzie ich więcej.

Bez oficjalnego potwierdzenia ze strony Sony wszystko, co możemy zrobić, to uznać to za kolejną niepotwierdzoną w tej chwili plotkę, ale jeśli okaże się prawdziwa, wygląda na to, że to dobry miesiąc na bycie fanem klasycznych gier Assassin’s Creed.

„Z tego, co widzieliśmy do tej pory, Stray to gra dla dwóch graczy – bohaterem jest rozmyta kulka imbiru, ale są uwięzieni w nędznym bloku betonu oświetlonym jasnymi neonami” – powiedziała Lottie w swoim ostatnim wywiadzie. . zabłąkany podgląd.

„To miasto zaśmieconych alejek, żądnych kotów stworzeń i łamigłówek, które pomimo odrobiny wglądu, jaki dostajemy, są naprawdę interesujące. Czy miasto zawsze należało do robotów? Jeśli nie, to jak stały się jedynymi mieszkańcami „Dlaczego są kraty? Kiedy głowy robotów przeznaczone do monitorów PC w latach 90. nie mają pysków? A co najważniejsze – gdzie dokładnie jest nasz kot i jak naprawdę są niebezpieczne? Znalezienie odpowiedzi na te pytania będzie w twoich łapach ”.

READ  Akcje Xbox serii X — na żywo: powracają zapasy w Wielkiej Brytanii dzięki Game All Access, Very, Currys i nie tylko