entertainment

Techland potwierdza opóźnienie Dying Light 2 Stay Human do 2022 r.

światło śmierci 2 Pozostań człowiekiem Deweloper Techland ogłosił we wtorek rano, że firma nie dotrzyma wcześniej zaplanowanej daty premiery – miała zostać wydana w grudniu – a teraz przybędzie 4 lutego 2022 roku.

Prezes Techlandu Paweł Marchewka potwierdzony gasnące światło 2Nowa data wydania na Twitterze, Z przeprosinami dla fanów za czekanie.

„Zespół stale rozwija produkcję, a gra zbliża się do mety” – powiedział Marchuka. “Gra jest ukończona i obecnie ją testujemy. Jest to zdecydowanie największy i najbardziej ambitny projekt, jaki kiedykolwiek zrobiliśmy. Niestety, zdaliśmy sobie sprawę, że przenosimy grę na poziom, jaki sobie wyobrażaliśmy, potrzebujemy więcej czasu na poprawę i poprawić to…”

„Przykro nam, że wszyscy czekacie trochę dłużej, ale chcemy, aby gra spełniła wasze najwyższe oczekiwania po wydaniu i nie chcemy iść na kompromis”.

Na pocieszenie Marchewka powiedział, że fani mogą spodziewać się zapowiedzi wersji gry na konsole i komputery PC w październiku.

gasnące światło 2 pozostań człowiekiem Powiązany z PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One i Xbox Series X. Sequel wyśle ​​graczy do City, które Techland określił jako „ostatnią twierdzę ludzkości w bitwie” przeciwko wirusowi, który przemienił mieszkańców Harran w stworzenia przypominające zombie w gasnące światło. Cykl dnia i nocy powróci i przemierzy oryginalną grę inspirowaną parkour światło śmierci 2. Gracze przejmą kontrolę nad nowym bohaterem, Aidenem Caldwellem, który dołącza do grupy ocalałych znanych jako Nightrunners.

Ogłoszono Techland światło śmierci 2 Na targach E3 2018, a premiera była zaplanowana na wiosnę 2020 roku. W zapowiedzi gry z targów E3 2019 porównaliśmy ją do filmu akcji z perspektywy pierwszej osoby. Powiedzieliśmy wtedy: „Czasami może być niesamowicie, gdy główny bohater skacze z dachu na dach, a następnie walczy z wrogami z bliskiej odległości”. „Innym razem może to być dość onieśmielające, z napiętymi konfrontacjami z zombie w głębinach ciemnych budynków jaskiniowych”.

READ  Star Wars: Rogue Squadron – data premiery, aktorzy i fabuła

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment