Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Te naklejki Game Boy są do zdobycia w My Nintendo Store (Europa)

Zdjęcie: Nintendo na żywo

Nintendo udostępniło pobrany powyżej plakat Game Boya w europejskich sklepach My Nintendo.

Zawiera kluczowe grafiki z trzech przenośnych klasyków — Super Mario Land 2, The Legend of Zelda: Link’s Awakening i Metroid II: Return of Samus — ekskluzywne produkty My Nintendo Store są dostępne w sklepach w całym regionie za 600 punktów platynowych plus wysyłka.

według Strona internetowaTe plakaty o wymiarach 70 x 50 cm są „wydrukowane na błyszczącym papierze powlekanym o gramaturze 200 g/m2 i zostaną wysłane zrolowane w pudełku”. Wiesz, zamiast składać to w kopercie lub wycierać do małej torebki.

W chwili pisania tego tekstu nie pojawił się w sklepach w Ameryce Północnej, ale z pewnością zaktualizujemy ten artykuł, jeśli się pojawi. Dla tych z was w Europie, udajcie się do Twój własny regionalny sklep My Nintendo Store złapać go, zanim zniknie.

Wszystkie trzy gry są dostępne za pośrednictwem aplikacji Nintendo Switch Online Game Boy i zaliczają się do najlepszych ofert systemu — sprawdź listę wszystkich gier Game Boy dostępnych w usłudze subskrypcji (właśnie zaktualizowanej dzisiaj o nowości). Burger Time Deluxe i Kirby’s Dreamland 2):

READ  Czego można się spodziewać po Google I/O 2022