Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Taron Egerton zagra w „Go On” w Jaume Collet-Serra – termin

Po zdobyciu jednych z najlepszych recenzji w swojej karierze za rolę w Apple kos W serii wygląda na to, że Taron Egerton znalazł swój kolejny polecany projekt. Ma zagrać w thrillerze akcji na Netflix i Amblin Kontynuuj w, Z Jaume Collet-Serra na pokładzie jako przewodnik. TJ Fixman napisał pierwszy szkic scenariusza, a Michael Green wykonał ostatnie poprawki. Dylan Clark wyprodukuje. Film jest pierwszą produkcją, która wyszła z umowy, którą Amblin podpisał z Netflix w czerwcu ubiegłego roku.

Streszczenie: Ethan Kubik, młody agent TSA, jest szantażowany przez tajemniczego podróżnika za przepuszczenie niebezpiecznej paczki przez ochronę i na świąteczny rejs.

Holly Barrio, szef produkcji w Amblin, będzie nadzorował projekt w imieniu studia. Brian Williams będzie produkować za pośrednictwem Dylan Clark Productions, a także Scotta Greenberga i Setha Williama Mayera.

Po zrobieniu dużego budżetu, takiego jak kolumny wsparcia wycieczka do dżungli i dalej czarny AdamCollet-Serra chciał wrócić do swoich korzeni z filmów akcji na żywo, takich jak bez przerwy A nigdy nie zapomnij To umieściło to na mapie, widziałem Kontynuuj za jako doskonała okazja. Reżyser po raz kolejny będzie rozwijał swoje franczyzy w przyszłym roku, ale chciał dopasować to do swojego harmonogramu i przeprowadził się do Greena, z którym pracował przy kilku projektach, takich jak wycieczka do dżungli Aby nadać tekstowi ostateczny szlif.

Jeśli chodzi o Egertona, po niedawnej premierze filmu rozważał kilka ofert kos Natychmiast kliknął artykuł, gdy tylko dostał w swoje ręce tekst. Źródła podają, że był jedynym aktorem, który przeczytał i spotkał się w projekcie; On i Collet-Serra natychmiast ją odsunęli i szybko podpisano umowę.

Egerton jest reprezentowany przez Range Media Partners, United Agents i Sloane Offer. Collet-Serra jest reprezentowana przez LBI Entertainment i Yorn Levine. Green jest reprezentowany przez WME, 3 Arts i adwokat Patty Felker. Fixman jest zarządzany przez Dana Cohana i reprezentowany przez adwokata Adama Coopera.

READ  Winona Polkas dla Jenny Kochani Festival | Sztuka i Rozrywka