entertainment

Tan France stała się z Queer Aiba

Tan France, projektantka mody i gwiazda Netflix, urodziła dziecko. Razem ze swoim partnerem Robem wychowają syna o imieniu Ismail.

Tan i Rob France są małżeństwem od 2007 roku. Pierwszy to osobowość telewizyjna i projektant mody. Urodził się w Yorkshire w Wielkiej Brytanii i jest pochodzenia pakistańskiego. Jego żona Rob jest amerykańskim malarzem, który projektuje grafikę. Stali się sławni po tym, jak Tan został jednym z pięciu prowadzących remake „Queer Eye”, gdzie grupa heteroseksualnych mężczyzn zmienia się podczas podróży po Stanach Zjednoczonych.

Zobacz też Anthony z Queer Eye opowiada o sytuacji osób LGBT w Polsce “To nie jest polski obraz, który znam i kocham”

Niedawno Tan France ogłosił na swoim profilu na Instagramie przybycie nowego członka rodziny. Zatrudniając surogatkę, para miała syna, którego nazwali Ismaly. Na początku tego roku para ogłosiła, że ​​spodziewa się dziecka, zamieszczając zdjęcie za pomocą USG.

Ismaili urodził się 10 lipca i jak napisał Tan:

Serdecznie witamy naszego syna. Urodził się siedem tygodni wcześniej niż oczekiwano, więc ostatnie trzy tygodnie spędził na oddziale intensywnej terapii noworodków. Ale dzisiaj udało nam się wreszcie zabrać go do domu. Kochamy go tak bardzo, że nasza surogatka ma się dobrze po porodzie i jesteśmy tak wdzięczni za największy dar naszego życia.

Zdjęcie na profilu Tana zdobyło blisko dwa miliony polubień i gratulacje m.in. dla modelki Gigi Hadid czy znajomych z Queer Eye.

(wa)

READ  Aktualizacja biblioteki Netflix piątek. Ponad 10 wspaniałych wiadomości dodanych w sam raz na weekend!

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment