Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Tammy Nolder 1973-2022 | Wiadomości, sport, praca


LOWELLVILLE – Tammy Lynn Nolder, 48 lat, zmarła w sobotę 30 lipca 2022 r. po krótkiej i niespodziewanej chorobie.

Tammy urodziła się 6 sierpnia 1973 w Youngstown w rodzinie Jerry’ego i Marilyn Den Nolderów.

Tami ukończyła szkołę średnią w Polsce w 1991 roku, była członkinią chóru show i polskich graczy, pokazując swoją miłość do muzyki i piękny śpiew śpiewu. Następnie wystąpiła w „Star-Spangled Banner” na targach stanowych w stanie Ohio i na wielu innych imprezach. Śpiewała także na wielu weselach.

Tami uczęszczała na Uniwersytet w Akron, gdzie studiowała muzykę, a także uczęszczała do Dana School of Music na Youngstown State University.

Podczas pracy Tammy uwielbiała swoją pracę w Harley-Davidson i poznała wielu wspaniałych przyjaciół w Giant Eagle w Polsce. Ostatnio spędza czas opiekując się mamą.

Tammy zostawia swoich rodziców, Jerry’ego i Marilyn Nolderów z Louisville; jej siostra Wendy (Mark) Rickman z Austin Town; moi dwaj siostrzeńcy, AJ i Marky Rieckmann; jedna siostrzenica, Savannah Rickman; wiele ciotek, wujków i kuzynów; I jej ukochany pies-złodziej.

Przyjaciele zostaną powitani przez rodzinę w piątek, 5 sierpnia 2022 r., w godzinach od 10:00 do 12:45 w domu pogrzebowym Davidsona Bakera w Struthers. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w piątek o godzinie 13:00 w domu pogrzebowym, której przewodniczy wielebny Steve Rhodes.

Pogrzeb nastąpi na cmentarzu Lake Park.

Wpłaty można składać do Kościoła Przyjaciół Bethel, 2771 Spitler Road, Polska, OH 44514.

Kondolencje można przesyłać na stronie www.beckerobits.com.

(uwaga specjalna)

READ  French Open: Stefanos Tsitsipas znokautowany przez duńskiego nastolatka Holgera Rona | wiadomości tenisowe