Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Tak, Stake pojawi się na PC za pośrednictwem Steam

Tak, Stake pojawi się na PC za pośrednictwem Steam

Nadchodzący darmowy symulator deskorolki Skate będzie dostępny na PC za pośrednictwem Steam.

Wiadomość tę potwierdził główny scenarzysta Cuz Barry, który ujawnił, że ulubiona przez fanów gra o deskorolce po raz pierwszy pojawi się na PC za pośrednictwem Steam w filmie z pytaniami i odpowiedziami opublikowanym na YouTube zaledwie dwa dni przed świętami.


Czytamy Twoje komentarze łyżwiarstwo.

Czytamy Twoje komentarze łyżwiarstwo

tak jak gry komputerowe Zaznacza, że ​​wiadomość ta przeszła wówczas w dużej mierze niezauważona, więc dopiero gdy zespół mediów społecznościowych potwierdził na początku tego tygodnia, że ​​„ogłoszono, że Skate będzie dostępne na platformie Steam dla graczy na komputerach PC”, wiadomość zaczęła się rozprzestrzeniać.

Obawiam się jednak, że to nie przybliża nas do daty premiery. Barry ujawnił jednak, że testy konsoli rozpoczną się „kiedyś” jeszcze w tym roku i jest „w stu procentach” pewien, że Skate zostanie wydany przed 2050 rokiem…

W zeszłym roku o tej porze EA potwierdziło, że Skate nie będzie płacić za skrzynki z łupami i nie będzie płacić za wygraną, a także nalegało, aby „nie będzie żadnych obszarów mapy zamkniętych za zaporą, żadnych płatnych skrzynek z łupami ani płatnej rozgrywki”. . Zalety”.

Pozostawia to oczywiście miejsce na skrzynki z łupami powiązane z walutami w grze, ale według doniesień nie będzie można ich kupić za prawdziwe pieniądze.

READ  Zelda Streamer przypadkowo zbanowany na Twitchu za przesyłanie strumieniowe podglądu prasowego materiału