Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Tajne specyfikacje PlayStation VR 2 wyglądają imponująco – twierdzi Digital Foundry

Play Station VR 2 wydaje się imponować w oparciu o niewydane specyfikacje, o których mówi Digital Foundry.

W najnowszym wideo DF Direct Weekly na stronie technicznej (poniżej) redaktor techniczny Richard Leadbetter wydaje się odnosić do Szczegóły PSVR 2 wyciekły w maju, zanim stwierdziła, że ​​widziała bardziej imponujące specyfikacje Sonynastępne słuchawki.

„Jedną z rzeczy, które uważam za satysfakcjonujące, jest to, że Sony robi PSVR 2 dla PlayStation 5, ” Powiedział.

„Widzieliśmy kilka przecieków specyfikacji i wygląda to dobrze. Widzieliśmy kilka innych specyfikacji, które nie zostały ujawnione, co sprawia, że ​​wygląda jeszcze lepiej.

zawiadomienie: Aby wyświetlić to włączenie, zezwól na używanie funkcjonalnych plików cookie w formacie Preferencje plików cookie.

„Mam więc nadzieję, że VR może się rozwijać, będzie więcej opcji na arenie słuchawek i naprawdę nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, o co chodzi w nowej konsoli Sony” – dodał Ledbetter.

według wielu Pobieranie Źródła, PSVR 2 zaoferuje rozdzielczość 4000 x 2080 pikseli (2000 x 2040 na oko).

Sony będzie również zawierać zaawansowane śledzenie spojrzenia z możliwością renderowania, pokrętło regulacji separacji obiektywów i silnik wibracyjny, który umożliwi programistom dostarczanie bezpośredniej informacji zwrotnej, jak podobno Sony poinformowało partnerów.

PlayStation po raz pierwszy ogłosiło, że działa „System wirtualnej rzeczywistości nowej generacji” zaprojektowany dla PS5 wcześniej w tym roku.

Nowy zestaw słuchawkowy będzie charakteryzował się „ogromnymi skokami wydajności i interakcji”, pozwalając graczom „odczuć większe poczucie obecności i bardziej zanurzyć się w swoich światach gier”, ogłoszono w lutym.

Miesiąc później Sony ujawniło Nowe konsole PS5 VR, który ma konstrukcję „kulową” i zawiera adaptacyjne tygrysy i dotykowe sprzężenie zwrotne, takie jak kontroler DualSense na PS5.

Sony podobno planuje wydać następcę PlayStation VR w sezonie świątecznym 2022 roku.