Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Tactics Ogre: Reborn data premiery, zrzuty ekranu i inne przecieki online

Tactics Ogre: Reborn data premiery, zrzuty ekranu i inne przecieki online

Tactics Ogre: Reborn – jedna z najgorzej strzeżonych tajemnic w grach wideo – ukaże się 11 listopada na PlayStation 5 i PlayStation 4, jak wynika z nowego przecieku.

Jimatsu Raporty o datach premiery i więcej informacji o niezapowiedzianym remasterze ujawnionych w ofertach na stronie śledzącej ceny PlayStation Store PS Deals (PS5A PS4).

Jak wskazuje Gematsu, PS Deals to strona internetowa skupiona na PlayStation, więc możliwe jest uruchomienie innych wersji platformy.

w czerwcu, Tactics Ogre: Reborn wyciekło z PlayStation StoreWraz z nową grafiką.

w kwietniu, Square Enix jest znakiem towarowym nazwy w Japoniiwywołując plotki o remake’u.

Tactics Ogre: Let Us Cling Together zostało po raz pierwszy wydane na Super Famicom w Japonii w 1995 roku, a następnie w wersji Sega Saturn i wersji na PlayStation (na Zachodzie). Remake PSP został wydany w 2010 roku (zwiastun poniżej).

Plotki o remake’u Tactics Ogre rozeszły się po jego pojawieniu się w niesławnym Wyciek GeForce teraz.

PS Deals ujawniło nowe szczegóły gry, a nawet zrzuty ekranu:odrodzenie taktyki ghula

odrodzenie taktyki ghula

odrodzenie taktyki ghula

odrodzenie taktyki ghula

Oto pełny opis:

Ten produkt uprawnia do pobrania zarówno cyfrowej wersji PS4™, jak i cyfrowej wersji tej gry na PS5™.

Ogre Tactics, klejnot w koronie taktycznego gatunku RPG, odradza się!

  • Taktyczna gra RPG przedstawiająca zmagania o kontrolę nad Wyspami Walerian.
  • Twoje wybory wpływają na rozwój historii, a nawet jej zakończenie, dzięki systemowi gry, który pozwala na wiele ścieżek w grze i wiele zakończeń. Historia rozgrywa się oczami młodego mężczyzny o imieniu Dynam. Decyzje, które podejmuje, zmienią los otaczających go ludzi, zmienią bieg historii Valerii.
  • Tocz intensywne bitwy taktyczne na polach bitew 3D. W pełni ulepszona sztuczna inteligencja umożliwia wrogom dostosowanie taktyki do sytuacji, zapewniając system walki, który sprawia, że ​​zawsze jesteś na oku i nigdy nie jest nieaktualny.
  • System zarządzania na poziomie klasy używany w Tactics Ogre (2010) został zmieniony na system na poziomie jednostki po jednostce. Teoretycznie twórz sobie drogę przez nieskończone kombinacje klas, wyposażenia, umiejętności i magii.
  • Ciesz się wieloma ulepszeniami grywalności, takimi jak przyspieszenie tempa bitwy, automatyczne zapisywanie i całkowity przegląd elementów sterujących i interfejsu użytkownika, aby wejście do gry było łatwiejsze niż kiedykolwiek.
  • Niezrównane szczegóły postaci i tła z Tactics Ogre (1995) zostały odtworzone w wysokiej rozdzielczości.
  • Sceny filmowe są w całości nagłośnione w języku angielskim i japońskim, a cała muzyka została ponownie nagrana z występami na żywo! Głosy wnoszą nowe życie w złożone motywacje postaci tworzących frakcje i zmiany sojuszy politycznych w tej epickiej historii.
  • Kiedy wejdziesz wystarczająco daleko w grę, odblokuje się Tarot Światowy, który pozwoli ci powrócić do historii z nienaruszoną mocą twoich żołnierzy; Niezwykle przydatna funkcja w grze, w której twoje wybory mają ogromny wpływ na rozwój fabuły. Jeśli zastanawiałeś się, dlaczego istnieje inna opcja, teraz możesz się dowiedzieć!
  • Powrót nie ogranicza się do historii. Chariot Tarot pozwala przewinąć określoną liczbę ruchów podczas bitwy. W taktycznej grze bitewnej, w której jeden błąd może zadecydować o zwycięstwie lub porażce, możesz grać bez obaw, że wrócisz do narożnika.
  • Ciesz się mnóstwem zawartości końcowej, takiej jak 100-poziomowa rezydencja umarłych.
READ  Wygląda na to, że właśnie wyciekł emulator Game Boya z Nintendo Switch Online

Jeśli posiadasz już wersję tej gry na PS4™, możesz uzyskać cyfrową wersję PS5™ bez dodatkowych kosztów i nie musisz kupować tego produktu.Właściciele kopii płyty PS4™ muszą włożyć ją do konsoli PS5™ za każdym razem chcą pobrać wersję cyfrową PS5™ Właściciele dysków z grami na PS4™, którzy kupią konsolę bezdyskową PS5™ Digital Edition, nie będą mogli uzyskać wersji PS5™ bez dodatkowych kosztów.

Tryb offline dla jednego gracza: Gra zdalna umożliwia użytkownikom łączenie się i granie w gry na PlayStation®4 lub PlayStation®5 przy użyciu innego urządzenia mobilnego, komputera PC, PlayStation®4 lub PlayStation®5. Gra offline jest włączona

Funkcje online wymagają konta i podlegają obowiązującym warunkom świadczenia usług i polityce prywatności (playstationnetwork.com/terms-of-service & playstationnetwork.com/privacy-policy).

Oprogramowanie objęte licencją (us.playstation.com/softwarelicense).

Możesz pobrać i odtwarzać tę zawartość na głównej konsoli PS5 powiązanej z Twoim kontem (za pomocą ustawienia „Udostępnianie konsoli i gra offline”) oraz na dowolnych innych konsolach PS5 po zalogowaniu się na to samo konto.

Square Enix nie ogłosiło jeszcze oficjalnie Tactics Ogre: Reborn, ale to się udało. Już nie powinno to potrwać.