sport

Tablica wyników sportowych Herkimer High School

Piłka nożna dla chłopców

HERKIMER 5, REMSEN 0

Junior Kyle Carney strzelił swojego pierwszego hat-tricka z trzema golami w poniedziałek w pierwszym zwycięstwie sezonu Herkimer Magicians na stadionie Remsen.

Herkimer (1-3-0) – Kyle Carney strzelił trzy gole, podczas gdy Nick Lega i Christian Allen strzelili po jednej, a Shane Maxson i Noah Lewis zaliczyli po jednej asyście. Jayden Crandall uratował trzy rzuty obronne.

Remsen (0-2-0)

Remsen gra w środę w West Canada Valley. Herkimer jedzie do Whitesboro na piątkowy mecz z Akademią Nauk Utica w kompleksie sportowym Accelerate.

Oppenheim – Ephrata – Św. JOHNSON 7, FONDA-FULTONVILLE 0

Ulica Oppenheima, Efrata.[جونسفيلّ][ولفس]Strzelił pięć bramek w pierwszej połowie w poniedziałek w Soldiers and Park Sailors i został pokonany[فوندا]-[فولتونفيل]7-0 do ich zwycięstwa[13 ث]Kolejny[دت بك]spaść[إيي]sezon na wiosnę.

FONDA-FULTONVILLE (0-3-1)

Oppenheim – Ephrata – Św. Gonville (3-0:0) – Mason Snell strzelił cztery gole, Andrew Snell strzelił jedną i trzy asysty, Isaiah Handy strzelił jedną bramkę i jedną asystę, Gordon Simzer strzelił jedną, a Ian Hayes zaliczył asystę. Wilki pokonały Braves 26-3 i wykonały rzut rożny 11-1.

Oppenheim – Ephrata – ul. Johnsville gra w Doane Stuart School w Rensselaer w środę.

jeszcze:Mason Snell zdobywa pięćdziesiątego gola dla Oppenheim Ephrata. chłopcy z Jonesville

Dolina Saukwet 5, Polska 1

Andrew Deschiavo strzelił w poniedziałek trzy gole w indyjskim Sauquet Valley bez porażki 5:1 z Polską. Zakończono serię przegranych 12 gier[دت بك]Do późnego sezonu dla Polski[تورنادو].

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment