Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ta oferta Pixel 7 Pro w Czarny piątek jest ABSURDALNA

Google Pixel 7 Pro został wydany zaledwie kilka tygodni temu, ale jest już przedmiotem jednej z najlepszych ofert smartfonów w Czarny piątek, jakie widzieliśmy do tej pory.

iD Mobile oferuje 128 GB Pixel 7 Pro z nieograniczoną liczbą połączeń / SMS-ów i 100 GB miesięcznych danych za 36 GBP miesięcznie plus niewielki koszt początkowy w wysokości 9 GBP.

Kup Google Pixel 7 Pro od iD Mobile


Jest to umowa na 24 miesiące, co oznacza, że ​​do końca dwuletniej umowy zapłacisz łącznie 873 GBP. Jeśli weźmiesz pod uwagę, że zakup telefonu bez karty SIM kosztuje 849 GBP, faktycznie płacisz 1 GBP miesięcznie za umowę z pakietem danych, z którego większość ludzi nawet nie zbliży się.

Na szczęście, jeśli nie możesz wykorzystać wszystkich tych danych, możesz przenieść je na następny miesiąc, jak to jest w przypadku wszystkich pakietów iD Mobile. Oprócz transferu danych iD Mobile oferuje również kompleksowy roaming danych w 50 destynacjach, w tym w Hiszpanii, Niemczech i Grecji.

Byliśmy zachwyceni Pixel 7 Pro, kiedy sprawdziliśmy go w zeszłym miesiącu, nazywając go „kolejnym ogłuszaczem Google”, jednocześnie przyznając mu pięć gwiazdek i upragnioną odznakę Best Buy. Oferuje wszystkie zaawansowane funkcje, których oczekujesz od nowoczesnego smartfona opakowanego w wysokiej jakości konstrukcję, a wszystko to w bardzo przystępnej cenie, która nie zmieniła się od zeszłorocznego Pixela 6 Pro.

6,7-calowy wyświetlacz OLED to niewątpliwie jedna z jego najmocniejszych cech. Ma rozdzielczość QHD+ (3120 x 1440), częstotliwość odświeżania 120 Hz i doskonałą wydajność kolorów. Zmierzyliśmy pokrycie gamy kolorów sRGB na poziomie ponad 93% i kolory te zostały odtworzone z imponującą dokładnością – rejestrując średnie błędy deltaE mniejsze niż 1, więc nie ma zauważalnej różnicy między tym, jak zobaczysz wyświetlane kolory, a jak powinny wyglądać.

Podczas gdy procesor Tensor G2 Pixela 7 Pro nie dorównuje wydajnością potężnemu chipowi A16 Bionic iPhone’a 14 Pro, nie jest to garbienie, a także niezły wzrost wydajności w grach w porównaniu z Pixelem 6 Pro.

READ  Duży komputer stacjonarny HP Omen 45L jest wyposażony w nowy rodzaj układu chłodzenia

Ale rdzeniem powłoki Pixel 7 Pro jest konfiguracja aparatu. Dodaje 5-krotny teleobiektyw 48 MP do głównego obiektywu 50 MP i obiektywu 12 MP w zwykłym Pixelu 7, a wyniki są niesamowite. 7 Pro ma największy jak dotąd zoom na pikselu i praktycznie każde zdjęcie zrobione telefonem wygląda świetnie.

Przejdź do naszej recenzji Pixel 7 Pro, aby uzyskać bardziej dogłębną dyskusję na temat tego, co czyni go tak dobrym, ale wystarczy powiedzieć, że jest wart każdego grosza z 873 funtów, które wydasz, jeśli zdecydujesz się skorzystać z iD Mobile łamiąca ofertę telefoniczną w Czarny piątek.

Kup Google Pixel 7 Pro od iD Mobile


Aby zobaczyć inne oferty Bonkers w Czarny piątek, sprawdź naszą stronę Centrum Czarnego Piątkuktóra zawiera zestawienie najlepszych obecnie dostępnych ofert, a także linki do naszych stron z ofertami obejmujących takie kategorie, jak iPhone, telewizory i ekspresy do kawy.