Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Szkocja 0-2 Czechy, Polska 1-2 Słowacja i Hiszpania vs Szwecja

Szkocja 0-2 Czechy, Polska 1-2 Słowacja i Hiszpania vs Szwecja

Szkocja vs Czechy

Patrick Schick, który po 23 latach gry w Hampton Park w Glasgow pokonał Szkocję 2:0 w pierwszym meczu reprezentacyjnym, dał Czechom prowadzenie w 42. minucie, a następnie podwoił ją, strzelając oszałamiającym 52. trafieniem.

Patrick Schick strzelił dwa gole, w tym nadzwyczajny 45-metrowy strzał z przerwy, co dało Set Republic wygraną 2:0 ze Szkocją. EuroOtwarcie Mistrzostw Fasoli w Hampton Park w poniedziałek.

Schick prowadził Sex na trzy minuty po połowie, gdy próbował zdobyć tytuł u siebie nad dwoma obrońcami, ale siedem minut po drugiej połowie jego druga bramka byłaby prawie na pewno jednym z największych w turnieju.

W zablokowanej próbie w środku pola piłka spadła do szejka, który zobaczył z linii szkockiego bramkarza Davida Marshalla i odważnie oddał strzał z dużej odległości lewą nogą, który zawinął się w powietrzu z niedokładną celnością, trafiając w pustą siatkę.

Zwycięstwo uplasowało Sex na czele grupy D przed Anglią, która w niedzielę pokonała Chorwację 1:0 na Wembley.

Hiszpania vs Szwecja

Hiszpanie zaczynają swoją kampanię przeciwko znajomym rywalom od kwalifikacji – pokonali Szwecję 3:0 w Madrycie, a następnie zremisowali 1:1 na Solnie, gdzie widzowie wyrównali w dogrywce. Szwecja nie opuściła grupy Euro od 2004 roku, ale awansowała do ćwierćfinału Mistrzostw Świata FIFA 2018; Hiszpania odpadła w poprzedniej rundzie, ale przeciwko Anglii od października 2018 roku Estadio Benito Villamar pozostaje niepokonany w całej Sewilli.

Czytaj wszystko Ostatnie wiadomości, Z ostatniej chwili I Koronawirus wiadomości Tutaj

READ  Po naciskaniu z Polski francuscy politycy ustawiają się w szeregu, by zablokować EU-POLITICO