Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Szeroko otwarty skład Polski zmierza w kierunku otwarcia | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie z akt sztabu/Brian Yoger Ivan Hegarty z Polski biegnie do trzeciej bazy, podczas gdy niski Dominic Bengala Gerrarda przygotowuje się do rzucenia piłki do pierwszej bazy podczas meczu pomiędzy dwoma zespołami w zeszłym sezonie.

Youngstown – Na początku tego sezonu drużyna baseballowa Polskiego Seminarium Duchownego może eksperymentować.

Rozpoczął się sezon 12-12, który zakończył się porażką 7-5 z Chardonem w fazie playoffów, w Bulldogs nie ma wielu seniorów ani debiutantów. Zamiast tego w tym sezonie będą polegać na swoich juniorach i studentach drugiego roku.

„Myślę, że następne małe dzieci naprawdę znają baseball; myślę, że to nam pomoże” – powiedział trener Rich Murphy. „Są utalentowani, więc mam nadzieję, że nauczą się, jak zostać liderami, mimo że są małymi dziećmi”.

Ta mieszanka doświadczenia i młodości będzie widoczna na stosie, jak mówi Murphy, Polska pracuje obecnie nad 18 różnymi strzelankami, ale jak dotąd wie, że spływa na cztery głębokości.

Mike Nittoli i drugoklasiści Ryan DeLolo, Dom Elijah i Aiden Thompson wystartowali w zeszłym sezonie i będą chcieli kontynuować budowę tej wiosny.

Zeszłoroczna rotacja zakończyła się z Anthonym Berrym, Masonem Blaneyem, Dino Angelellim, AJ Batilisem i Vinnie Searsllem, którzy ukończyli szkołę. Według Team MaxPreps, zajęli większość organizowanych w zeszłym sezonie Tours of Poland.

Jednak Dilullo wykonał w zeszłym roku 24,2 przebiegów, co stanowi trzeci najwyższy wynik zespołu i osiągnął wynik 2-3 z wynikiem 5,96 ERA. Elijah rzucił 13.1 w rundach i miał ERA 5.25.

„Mają pewne doświadczenie i dobrze wyglądają” Murphy ocenił swoją obecną rotację.

Jeśli chodzi o zbrodnię w Polsce, tak jest „szeroko otwarte” Jeśli chodzi o skład, oczekuje się jednak, że przyczynią się do tego niektóre znajome nazwiska. Murphy zwrócił uwagę na powracającego po kontuzji Evan Hegarty, a także Tegan McCurdy, a także Elijah i DeLolo. koreański łapacz jest „Wygląd jest ładny” Uwagę Murphy’ego zwrócił także student drugiego roku, Chris Denny, łapacz i pierwszy policjant.

READ  Pogrzeb jemeńskiego imigranta, który zginął na granicy polsko-białoruskiej

Hegarty widział w zeszłym sezonie 62 występy płytowe, zdobywając 5 RBI i 11 rund na 10 trafień. Nitolli otrzymał osiem trafień za 11 RBI i spakował cztery dublety. Corey miał w zeszłym sezonie trzy RBI na sześciosuwy, podczas gdy Denney miał parę RBI na dwusuwy.

Ich trener powiedział, że Bulldogi nie będą miały dużej mocy i zamiast tego będą polegać na wspólnych uderzeniach strun i posiadaniu bazy do generowania biegów. Będziesz mieć również pewną prędkość na pasach podstawowych.

„Myślę, że jesteśmy szybcy. Mam nadzieję, że mogą wprowadzić piłkę do gry, a nie uderzyć piłkę i wykorzystać trochę tej prędkości „ – powiedział Murphy. „Nie widzę dużej mocy w drużynie, ale razem jest więcej prędkości i napięcia, a także staram się szybko wykonywać uderzenia i wprowadzać piłkę do gry”.

Zauważył, że wśród wielu przeciwników Polski byłyby dzbanki ciężkiego kalibru i tak dalej, „Nie wiem, czy będziemy mieli jakieś .500, ale mamy nadzieję, że będziemy w okolicach .300 i dogonimy bazę”.

Jak zawsze, w kalendarzu Polski nie zabraknie wyzwań.

The Bulldogs rozpoczynają swój sezon w sobotę w Springfield, a następnie zmierzą się z regularnym harmonogramem drużyn Northeast-8 oraz domami i domami niekonferencyjnymi z Austintown Fitch i Boardman oraz meczami jeden na jednego z West Branch, Minerva, New Castle (PA ), Howland i Urszulanki.

„Zawsze chcemy rywalizować w Northeast-8, więc postaramy się to zrobić najlepiej, jak potrafimy” – powiedział Murphy. „Przyjdź do mistrzostwa, chcemy spróbować wygrać strefę, a następnie odejść stamtąd”.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej