Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Szefowie lotnisk udają się na wydarzenie do Polski, aby spotkać się z liniami lotniczymi i promować Southend

WIZYTA — dyrektor generalny Southend Airport, John Upton <  ja>  (Zdjęcie: lotnisko London Southend) <  /i>” src=”https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/7hJLWQBRzK0WGxbQnaHyzw–/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3PTk2MDtoPTY0MA–/https://media.zenfs.com/en/echo_617/1da7f6d0159393098f3a05d7405a8714″/></div>
</div>
</div>
<p><figcaption class=Wizyta — John Upton, dyrektor generalny Southend Airport (zdjęcie: lotnisko London Southend)

zespół w Southend Lotnisko szykuje się na wiodącą imprezę lotniczą w Polsce.

Prezydenci ogłosili swój udział w programie Routes Europe 2023, który zrzesza osoby i firmy zainteresowane przyszłością europejskiej łączności lotniczej.

Wydarzenie odbędzie się na łódzkim lotnisku w Polsce, od 9 do 11 maja.

Ci, którzy wybierają się na to wydarzenie, obejmują linie lotnicze, lotniska, miejsca docelowe i interesariuszy z branży lotniczej.

Czytaj więcej >> Loty do popularnych miejsc wakacyjnych wracają na lotnisko Southend w tym miesiącu

Obecni będą dyrektor naczelny Southend Airport John Upton, dyrektor ds. rozwoju biznesu Nigel Mayes oraz dyrektor ds. handlowych i obsługi klienta Caroline Fitzgerald.

Tam będą nawiązywać kontakty, rozmawiać z liniami lotniczymi i promować wyjątkową ofertę Southend Airport, biorąc udział w kompleksowym programie wydarzeń Routes Europe 2023.

To świetna okazja” – powiedział Nigel Mays, dyrektor ds. rozwoju biznesu.

Powiedział: „Zarezerwowaliśmy wiele spotkań z kluczowymi przedstawicielami linii lotniczych i spotkamy się jeszcze więcej podczas wydarzenia.

„To fantastyczna okazja do promowania naszej natychmiast dostępnej przepustowości i niższych kosztów operacyjnych w ramach 180-milionowego londyńskiego rynku pasażerskiego, największego rynku lotniczego na świecie.

„Nie zapominamy również o naszej bliskości do Londynu, zaledwie 43 minuty od Stratford, najbardziej ruchliwej stacji w Londynie i 53 minuty od Liverpool Street w Londynie”.

John Upton, dyrektor naczelny, dodał: „Na drogach linie lotnicze wybierają, gdzie ty i ja możemy latać, a teraz linie lotnicze muszą rozpoznać krawędź klifu Londynu w porównaniu z naszą dostępną przepustowością i nieruchomościami o wysokiej wartości – co nie potrwa długo”. trzeba działać teraz.

„Nie mogę się doczekać rozmów z przedstawicielami wielu linii lotniczych, aby omówić potencjalne przyszłe partnerstwa z lotniskiem London Southend”.

READ  Charleswood Gladiator wygrywa zawody narodowe juniorów - nasze społeczności

Routes Europe 2023 to jedno z najlepszych miejsc, w których czołowi profesjonaliści z branży z linii lotniczych, portów lotniczych i destynacji mogą dzielić się swoimi spostrzeżeniami – coś takiego zrobi też Southend Airport.