Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Szczegóły zostały ogłoszone na Extreme Downhill Festival w Polsce

Informacja prasowa: Doka Downhill City Tour

Doka Downhill City Tour to ekscytująca impreza rowerowa w centrum miasta. Spektakularne skoki na 15 metrów, piękno zawodów i zapierającą dech w piersiach sportową rywalizację.

2017 – Podwójna edycja trasy Doha Downhill City Tour Siss

W Polsce odbędą się dwie edycje tegorocznej trasy Doha Downhill City Tour. Pierwsza jest w Ustroi od 1 do 3 maja, a druga w Grinica-Ztraj od 4 do 6 czerwca. Te dwa niezwykle spektakularne wydarzenia na długo pozostaną w pamięci widzów i zawodników!

Doka Downhill City Tour 2020

Doha Downhill City Tour 2020 Edition

Jedną z atrakcji imprezy jest miejska rywalizacja w dół. Skaliste, leśne wzgórza zastępują ciasne zakręty, kostka brukowa, skocznie, kopce i inne przeszkody w infrastrukturze miasta. Kolejne wyzwanie dla klasycznych zawodników w dół. Krople, paski i korzenie Balenica i Satvini Arena w parkach rowerowych są przeszkodami na drodze. Planowaliśmy też wyścigi na Pumtracku. Dobrze opisani kolarze torowi będą walczyć o jak najlepszy czas.

Również w Ustro organizujemy zawody z biczami. Tutaj rowerzyści musieli przechylać swój rower jak najdalej w samolocie. Najlepszy styl skoku zostanie nagrodzony.

Doha Downhill City Tour Ustro 2018 Edition

Doha Downhill City Tour Ustro 2017 Edition

Pierwsza edycja festiwalu odbyła się podczas Toka Townhill City Tour 2015 w Godsco. Od tego czasu konkurs był kilkakrotnie organizowany w różnych miastach. Każdego roku nasza impreza przyciąga coraz więcej osób i zyskuje coraz większy zasięg międzynarodowy. Na festiwal przyjeżdżają jeźdźcy z całej Polski, aby poczuć intensywne emocje. Gościliśmy także zawodników z Kolumbii, Wielkiej Brytanii czy Czech. Na przykład w naszych konkursach Ben Moore i Dome Slavic!

Edycja 2018 Doha Downhill City Tour Siss

Edycja 2018 Doha Downhill City Tour Siss

Nasza impreza była również częścią Pucharu Europy Śródmieścia – mecze odbywały się we Włoszech, Czechach i Polsce. Założenie europejskiej wersji w tym roku jest niestety niemożliwe ze względu na Govt, ale nasze wersje w Polsce będą świetną zabawą!

READ  Premier opowiada Wenezueli, jak Polska walczy z epidemią Kovit-19 - pierwsze wiadomości

Musisz tam być. Czekajcie na wydarzenie!

Kliknij, aby uzyskać więcej informacji Tutaj.

Sprawdź nasze wydarzenie na Facebooku W Ustro.
Sprawdź nasze wydarzenie na Facebooku W Grinica.

Zapisz się.

Oto nasze najnowsze wydarzenie: