Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Szał produkcji głównych programów PGL dla Polski

Polska Firma Produkcji Sportowej Szał Został ogłoszony oficjalnym producentem PGL Major Sztokholm 2021 Transmisja w Polsce.

Rozpoczęte 26 października partnerstwo będzie transmitować wydarzenie CS: GO PGL na Bolshoi Games.

Źródło obrazu: Szał / Gry Bolszoj

Powiązane: ESE Entertainment przejmuje europejską firmę mediów sportowych Frenzy

Jest to pierwsza duża transakcja Frenzy po podpisaniu umowy zakupu udziałów przez ESE Entertainment. Wydarzenie będzie omawiane ze studia w Warszawie.

Transmisje będą produkowane we współpracy z Fantasyexpo. Fantasyexpo jest właścicielem praw do transmisji PGL Major Stockholm 2021 i jest wyłącznym partnerem marketingowym i biznesowym PGL Esports, organizatora tegorocznego CS:GO Major.

Marcin Killer, Dyrektor Zarządzający Frenzy, Skomentował: „Po dwóch latach najlepsze drużyny sportowe na świecie w końcu wracają do rywalizacji w Major. Cieszymy się, że Frenzy jest częścią tego historycznego wydarzenia, a dzięki współpracy Agencji Fantasyexpo, wyprodukować polską audycję.

„Tak cenny konkurs zasługuje na najwyższą możliwą jakość produkcji. Już teraz możemy powiedzieć, że ten duży konkurs jest dostępny dla widzów zarówno w telewizji Bolshoi Games, jak i Isaac, jednym z najpopularniejszych polskich komentatorów.

Powiązane: Partnerstwo PGL z Skybox Technologies dla PGL Major Stockholm 2021

Mania dołącza Gra WePlay Jako partner transmisji wydarzenia. 2021 Major to pierwsze tak duże wydarzenie transmitowane w całości w 4K.

Esports Insider mówi: Transmisje regionalne CS: GO są bardziej popularne w Europie, a niektóre transmisje w językach obcych są bardziej popularne niż oficjalne. Bariery językowe w Europie są surowe dla niektórych odbiorców, dlatego zawsze dobrze jest widzieć firmy oferujące podobne doświadczenia w językach ojczystych.

Przeczytaj dziennik sportowy

READ  Polska planuje wejść na energetykę jądrową