Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Szał polskiej produkcji telewizyjnej Ultraliga Teamfight Tactics Arcane

Polska firma produkująca e-sporty dopasowanie Zostało to ogłoszone jako Oficjalny producent audycji Ultraliga Teamfight Tactics Arcane Championship w Polsce.

To już trzecia edycja turnieju, o którym mówi się, że jest ściśle powiązany Gry o zamieszkachSeria animacji tajemniczy.

Źródło obrazu: ESE Entertainment

Związane z: ESE Entertainment przejmuje firmę technologiczną GameAddik

Zgodnie z zapowiedzią, seria będzie promowana podczas turnieju. Obejmuje to umieszczenie jej tytułowej części nazwy konkursu i znaku towarowego.

Grzegorz Szabla, Senior Brand Manager w Riot GamesMówiąc o ogłoszeniu, powiedział: „Jesteśmy bardzo dumni z naszej współpracy z Frenzy w ciągu ostatnich kilku lat, niezależnie od tego, czy chodzi o ożywianie turniejów w telewizji lub serwisach streamingowych, czy tworzenie filmów dokumentalnych o niektórych z naszych największych gwiazd e-sportu.

„Frenzy oznacza jakość i nie możemy się doczekać dalszej współpracy w przyszłości”.

Konkurs potrwa od 13 grudnia do 30 stycznia i będzie transmitowany w dniu Gry Polsatu Kanał telewizji liniowej należący do Cyfrowy Polsat SA.

To trzecia duża umowa Frenzy od czasu ESE Entertainment nabyty Firma medialna na początku października. Wkrótce po ogłoszeniu szaleństwo było… Pokazałem jako oficjalny produkt Transmisja z głównego PGL Stockholm 2021 w Polsce. Podążaj za tym Podpis Umowa licencyjna z Riot Games dla VALORANT Champions 2021.

Związane z: Riot Games przedstawia taktykę Teamfight Rising Legends: gadżety i gadżety

Marcin Keeler, Dyrektor Zarządzający Frenzyskomentował: „Mistrzostwa Polski w Teamfight Tactics były katalizatorem rozwoju polskiego krajobrazu. Współpracowaliśmy z Riot Games, aby zapewnić graczom możliwość doskonalenia swoich umiejętności w zdrowym ekosystemie, a fani mogą doświadczyć produkcji na wysokim poziomie tego prestiżowego turnieju.

„Cieszę się, że Ultraliga wsparła już rozwój Finału Mistrzostw Świata. Nadszedł czas, aby kolejny absolwent Ultraligi zaczął podbijać świat Teamfight Tactics.”

Esports Insider mówi: Od czasu przejęcia przez ESE Entertainment, Frenzy zdobył już dwie duże umowy z Riot Games. Biorąc to pod uwagę, prawdopodobnie firma medialna nie poprzestanie na tym i będzie kontynuować kolejne umowy, potencjalnie oferując inne tytuły Riot Games.

READ  Bezpłatny wieczór filmowy w piątek i sobotę w Wellsville w audytorium Nancy Howe

Podcast ESI | Trawienie, skupienie, wgląd